м. Київ, вул. Машинобудівна д. 50 Н, офіс 15

Кулачкові

Технічні дані:

Продуктивність:

до 160 м3/час

Робочий тиск:

до 30 бар

В'язкість:

до 1 000 000 cPs

Діаметр з'єднань:

от 1” до 6”

Температура:

от -10°С до +180°С

Кулачковий (роторно-лопатевої) насос відноситься до найнадійніших і стерильним типам конструкцій, які виконують делікатне перекачування рідких, особливо в’язких і чутливих до зрушення середовищ.

Кулачкові насоси від компанії Vaterpass – це обладнання з бездоганною репутацією. На їх основі комплектуються надсучасні лінії і ефективні системи виробництва в харчових, фармацевтичних, косметичних та хімічних галузях.

Широке застосування такого оснащення в гігієнічних процесах зумовлено високоточною обробкою поверхонь (дзеркальна поліровка mRa – 0,8 um); відсутністю застійних зон; спеціально розробленим гігієнічним ущільнень; можливістю чищення і стерилізації (CIP / SIP); сертифікацією за найвищими світовими стандартами EHEDG, 3A, FDA.

Проста і міцна конструкція, висока точність виготовлення деталей, а також відмінну якість використовуваних матеріалів забезпечують надійну експлуатацію насосів протягом десятків років. Як показує практика, при правильному підборі і установці це обладнання працює протягом кількох років без заміни комплектуючих, так як в насосі практично відсутні зношуються, він розрахований на постійну роботу.

Універсальність застосування лопатевих насосів досягається завдяки ексклюзивній лінійці доступних для інсталяції роторів. Це виключає необхідність використання демпферів пульсацій; забезпечує перекачування високов’язких продуктів і рідин з великими включеннями (горіхів, фруктів, оливок та ін.); уможливлює викачування речовин з ємностей, які знаходяться під вакуумом і інше.

Роторно-агрегати дуже гнучкі при установці на виробничу лінію. Насос може бути сконструйований з верхнім / нижнім приводом валу, вертикальним або горизонтальним входом / виходом і ніжками вгору.

ПРИНЦИП РОБОТИ

Основу кулачкових насосів Vaterpass складають два ротори, що обертаються синхронно в корпусі і не стикаються між собою і стінками. В ході обертання роторів порожнини в камері помпи послідовно заповнюються перекачується середовищем, яка переміщається від всмоктуючого до нагнітального патрубка. Виключно точний зазор між роторами і корпусом (0,02 мм) робить процес транспортування суміші безперервним, зводить до мінімуму «зворотний потік» і забезпечує ефективне перекачування.

ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ

 • Вертикальна або горизонтальна установка.
 • обігрівати кожух і подвійне торцеве ущільнення (без заміни корпусу).
 • Всі представлені серії мають дзеркальне полірування поверхні 0,8 мікрометра, полірування 0,4 мікрометра – опціонально.
 • Обігрів і промивка механічного ущільнення для спеціальних застосувань.
 • Різні ущільнення вала можуть бути забезпечені кільцями ковзання, що забезпечують взаємодію гладких поверхонь типу карбід вольфраму / карбід вольфраму або карбід кремнію / карбід кремнію (SiC / SiC) та інші.
 • Манжетні ущільнення.
 • Всілякі варіанти якісних матеріалів ущільнювачів еластомерів Kalrez, EPDM, PTFE, NBR, Viton і інші.
 • Будь-які види приєднань: Tri-clamp, DIN 11864-1 / 2, BSP, SMS DIN 11851, DIN фланці та ін.
 • Пропускний клапан «by-pass» для захисту від перевищення тиску.
 • Спеціальний прямокутний вхід-фланець для подачі високов’язких продуктів.
 • Паро-водяні сорочки обігріву / охолодження.
 • Зміцнений корпус і розширені патрубки для сверхвязкой середовищ і високого тиску.
 • Фармацевтичні надточні кулачкові насоси для систем дозації.
 • Нестандартне розміщення патрубків і осей насоса.
 • Насос із з’єднанням для автомобільних цистерн і інше.

 

СЕРТИФІКАЦІЯ

Насоси пройшли випробування відповідно до вимог EHEDG, мають право на позначення 3-A і маркування вибухозахищеного обладнання Ex.

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ

Продукти Молочні вироби Напої
Суп, сироп, оцет, шоколад, цукерки, ковбаси, фарш, тісто, яєчний білок і жовток, картопляну пульпу, повидло, карамель, соус, салат і т. д. Молоко, йогурт, кефір, плавлений сир, морозиво, вершки і т. П. & Nbsp; Сік, кава, квас, пиво, вино, лимонад, компот і ін.
Олійно-жирова промисловість Фармацевтичні та косметичні препарати Хімія
Рослинна олія, оливкова олія, пальмова олія, масло виноградних кісточок, жир і т. П. Вода для ін’єкцій (WFI), лосьйон, крем, мило, шампунь, гель, зубна паста, крем, мазь і ін. Різні розчинники, миючі засоби, порошки і т. Д.

Кулачкові насоси в практиці Vaterpass:

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ

 

Простота установки і обслуговування;
Наявність гігієнічних сертифікатів EHEDG і 3А, харчових декларацій FDA і вибухобезпеки ATEX;
Довговічність і надійність конструкції – середній цикл експлуатації 8-10 років;
Можливість транспортування різнорідних (в’язких, густих, рідких) товарів;
Доступність ряду високотехнологічних опцій для підвищення ефективності обладнання;
Реверсивність – можливість перекачування в обох напрямках трубопровідної магістралі;
Висока усмоктувальна здатність.

ЦІНА кулачкового НАСОСА

Кулачковий насос – один з найскладніших у виготовленні, так як вимагає високої якості матеріалів і комплектуючих, обробки поверхні і професійної збірки. Складність виготовлення підвищує вартість лопатевих насосів в порівнянні з іншими об’ємними типами систем, але в майбутньому це виправдовується низькою вартістю експлуатації.

Розцінки на дане обладнання в компанії Vaterpass істотно нижче, ніж у будь-якого іншого українського дилера, оскільки ми є ексклюзивними офіційними представниками кращих світових виробників. Поставка устройств здійснюється в гранично короткі терміни – від 2 до 6 тижнів, виходячи з обсягів і складності комплектації замовлення.

Варіанти виконання

Підбір насоса
Logo
Icon
Швидкий передзвон
Замовити розрахунок
Задати питання спеціалісту
Man
У вас є питання? Ми вам допоможемо!

Наш найкращий менеджер зателефонує вам за все через 10 хвилин. Це швидко і безкоштовно!