м. Київ, вул. Машинобудівна д. 50 Н, офіс 15

Гвинтові

Технічні дані:

Продуктивність:

До 320 м3/час

Робочий тиск:

До 32 бар;

В'язкість:

До 1 000 000 cPs

Діаметр з'єднань:

от 1” до 10”

Температура:

до + 150° С

Гвинтові (Шнекові) насоси – насоси об’ємного типу дії, які широко затребувані в областях, де необхідна надійна робота насоса при перекачуванні в’язких, забруднених, а також мульти фазних середовищ з різними включеннями.

Гвинтові насоси, застосовуються в багатьох сферах промисловості для роботи зі слабо текучими і різнорідними рідинами. Продукт в гвинтовому насосі перекачується без пошкоджень і має однакову структуру на вході і виході з насоса.

Основними робочими компонентами гвинтового насоса є ротор (обертається частина) і статор (фіксована частина). Створення напору нагнітається рідини, здійснюється за рахунок витіснення її одним або декількома металевими роторами, що обертається усередині статора відповідної форми. Кількість ступенів, визначає тиск рідини на виході і може доходити до 8 (восьми) штук, створюючи тиск до 48 бар. Діаметр обертової частини (ротора) визначає продуктивність гвинтового насоса і може бути 0.1 до 400 м3 / год.

Конструкція гвинтових насосів Ватерпас (Vaterpass)

Гвинтові насоси Vaterpass , відрізняються надзвичайно простий і точної конструкцією, яка гарантує правильну і роботу насоса, рівномірний потік і високу продуктивність.

Ведучий вал гвинтового насоса, підтримується двома підшипниками і герметично закріплений на корпусі насоса за допомогою ефективної системи ущільнення, які доступні в декількох варіаціях виходячи з поставленої замовником завдання.

Для зручності використання насоса, Ми передбачили можливість підключення трубопроводу до однієї з трьох сторін (Бічне і верхнє підключення)

Гвинтові насоси Vaterpass , мають широкий вибір виконань, опцій і підключення систем автоматики, що дозволить задовольнити потреби сучасних виробництв і технологічних процесів.

Переваги використання

  • Рівномірний потік без пульсацій і стрибків тиску і як наслідок відсутність стрибків у системі;
  • Реверсивність – при зміні напрямку потоку рідини, основні характеристики продуктивності залишаються неизменимо;
  • Перекачування різнорідних продуктів (; ідкіе, в’язкі, мульти фазні);
  • Делікатне перекачування – збереження структури рідини, не порушуючи фізико-хімічні та органолептичні властивості продукту;
  • Легкість діагностики та обслуговування насоса, завдяки простій конструкції гвинтових насосів Vaterpass.

Варіанти виконання

Підбір насоса
Logo
Icon
Швидкий передзвон
Замовити розрахунок
Задати питання спеціалісту
Man
У вас є питання? Ми вам допоможемо!

Наш найкращий менеджер зателефонує вам за все через 10 хвилин. Це швидко і безкоштовно!