м. Київ, вул. Машинобудівна д. 50 Н, офіс 15

Імпелерні

Технічні дані:

Продуктивність:

до 72 м3/ час

Робочий тиск:

до 4 бар

В'язкість:

до 6 000 cPs

Діаметр з'єднань:

3/4" до 5"

Температура:

о +90 С, CIP промывка до +120 С

Опис

Імпеллерний насоси – Насоси об’ємного типу дії, з нержавіючої сталі з гнучким робочим колесом, які мають високу самовсмоктуючий здатністю і є ідеальним рішенням для дбайливого транспортування продуктів із середньою в’язкістю до 7 тис. cPs. Продукт при перекачуванні зберігає свою структуру на вході і виході з насоса, забезпечуючи збереження важливих включень, а також фізико-хімічних показників.

Принцип роботи

При обертанні лопаті гнучкого импеллера створюють частковий вакуум в області всмоктування.

Надалі обертання крильчатки, кожна наступна лопать захоплює певний обсяг рідини, який переноситься в осередках між лопатями до патрубку нагнітання.

Рідина виходить з насоса у вигляді безперервного, однорідного потоку, що досягається згинанням лопатей і зменшенням обсягу між ними, коли лопаті стикаються з несиметричним ділянкою корпусу насоса.

Конструкція Імпеллерний насосів Vaterpass:

  • Для харчових або індустріальних імплеров доступні такі матеріали: EPDM, Neoprene, Nitrile, NBR, Viton.
  • Велика кількість взаємозамінних механічних ущільнень істотно спрощує сервісне обслуговування (Tungsten carbide-NBR, Tungsten carbide-Viton, Stainless steel-Graphite-NBR і ін.)
  • Доступні конструкції: голий вал; з мотор-редуктором; моторизований насос (з орбітальним гідравлічним мотором або електродвигуном); на рамі або на візку; з механічним варіатором швидкості обертання або з частотним перетворювачем; в комплектації через ремінну передачу, що надає максимальної гнучкості до вимог замовника.
  • Діапазон для вибору з’єднань насоса також дуже широкий: IDF / ISS, Tri-Clamp, RJT to BS1864, SMS 1145, DIN 11851, 3A Bevel Seat і ін.
  • Корпус насоса виготовлений з нержавіючої сталі AiSi316.

Переваги використання

Самовсмоктування продукту до 6 м навіть при сухому пуску;
Реверсивні операції – насос може працювати в обох напрямках

обертання, що дозволяє повертати зайву рідину з трубопроводу

без ручного втручання, а також дозволяє легко спустошувати труби після закінчення

робочого сеансу;

Відмінні усмоктувальні здатності навіть при низьких оборотах, що дозволяєперекачку ніжних і чутливих до зрушення рідин з в’язкістю до 6000 cPs, або

з твердими частинками в підвішеному стані, не створюючи «повітряних замків»

і уникаючи емульгування або пошкодження частки

Рівномірний і стійкий потік продукту без стрибків тиску(Ідеально підходить навіть для наповнення, дозування або фільтрації);
Насос може працювати у всіх монтажних положеннях;
Відповідність харчовим нормам FDA .

Варіанти виконання

Ремінна передача GR

(RU) Импеллерные насосы с соединением через ременную передачу, устанавливаются на раме либо передвижной тележке. Данное исполнение, позволяет работать на невысокой частоте вращения гибкого импеллера, что расширяет возможности использование насоса. Деликатно перекачивают продукты высокой вязкости и с включениями.

Редуктор RID

(RU) Самый универсальный тип конструкции импеллерных насосов, который обладает целым рядом преимуществ для пищевых и других производств, где требуется деликатное перекачивание, не большие габариты насоса, высокие показатели КПД и наличие пищевых допусков.

Голий вал S/P і MID

(RU) Импеллерный насос с голым валом без привода, применяется для оборудования автоцистерн для загрузки и выгрузки продуктов, а также оборудования электродвигателем.

Електродвигун EP

(RU) Импеллерные насосы с электродвигателем можно считать одними из самых универсальных и распространённых, на предприятиях пищевой промышленности.

Підбір насоса
Logo
Icon
Швидкий передзвон
Замовити розрахунок
Задати питання спеціалісту
Man
У вас є питання? Ми вам допоможемо!

Наш найкращий менеджер зателефонує вам за все через 10 хвилин. Це швидко і безкоштовно!