м. Київ, вул. Машинобудівна д. 50 Н, офіс 15

Шестеренні

Технічні дані:

Продуктивність:

до 250 м3/час

Робочий тиск:

до 16 бар (опц. до 30 бар)

В'язкість:

до 1 000 000 cPs

Діаметр з'єднань:

от 1” до 10”

Температура:

до + 320° С

Опис

Шестеренні насоси – одні з найбільш універсальних і надійних типів насосів об’ємної дії. Конструкція шестеренних насосів компанії Vaterpass, розроблена з урахуванням останніх інновацій і вимог сучасних виробництв в надійному насосному обладнанні, яке має високий ККД, володіє простою і зручною конструкцією, і має тривалим терміном експлуатації при постійній роботі. Всіма цими якостями володіють шестеренні насоси.

Застосовуючи шестерінчастий насос, Ви забезпечуєте Ваше виробництво ідеальним рішенням для роботи з різнорідними продуктами, рідкими, в’язкими і високо абразивними пастами з включеннями, температура яких може досягати до 320 С.

Більше 50 розмірів корпусів шестеренних насосів, широкий вибір ущільнень і додаткових опцій, дозволять задовольнити вимоги замовника і надати оптимальне рішення для перекачування необхідного продукту.

Принцип роботи

Шестеренні насоси, що поставляються нашою компанією представлені двома типами конструкцій, які відрізняються принципом зачеплення шестерень:

Шестеренні насоси внутрішнього зачеплення PD
Принцип дії полягає в використанні двох обертових шестерень, які виходять із зачеплення з боку отвору всмоктування насоса, в результаті чого утворюються порожнечі, що змушують атмосферний тиск заштовхувати рідина в камеру насоса. Рідина транспортується в западинах між зубами шестерень по обидва боки серповидного елемента до випускного отвору, де шестерні знову приходять в зачеплення, виштовхуючи рідину. У конструкції шестеренних насосів внутрішнього зачеплення провідної є зовнішня шестерня (ротор – показаний помаранчевим), вона передає обертання внутрішньої, відомою шестерні (допоміжна шестерня – показана білим).

Шестеренні насоси зовнішнього зачеплення PM
Принцип дії шестеренних насосів зовнішнього зачеплення полягає у використанні двох обертових шестерень, які виходять із зачеплення з боку отвору всмоктування, в результаті чого утворюються порожнечі, що змушують атмосферний тиск заштовхувати рідина в камеру насоса. Рідина транспортується в западинах між зубами шестерень по периметру камери насоса до випускного отвору, після чого шестерні знову приходять в зачеплення в центрі конструкції, виштовхуючи рідину. Шестерні по обидва боки встановлені в підшипниках, що дозволяє створювати високу випускний тиск.

Внутрішнього зачеплення PD Зовнішнього зачеплення PM

 

Переваги використання:

  • Надійна конструкція і тривала експлуатації при безперервній роботі
  • Порівняно невисока вартість насоса і обслуговування
  • перекачувати широкий спектр рідин: харчові, хімічні, абразивні, з включеннями.
  • Рівномірність потоку без стрибків тиску
  • Реверсивна робота без втрати продуктивності
  • Безліч опцій: сорочка обігріву, перепускний клапан, розворот на 180 градусів, вертикальне виконання, ремінна передачі та інші

Варіанти виконання

Підбір насоса
Logo
Icon
Швидкий передзвон
Замовити розрахунок
Задати питання спеціалісту
Man
У вас є питання? Ми вам допоможемо!

Наш найкращий менеджер зателефонує вам за все через 10 хвилин. Це швидко і безкоштовно!