м. Київ, вул. Машинобудівна д. 50 Н, офіс 15

Поршневі

Технічні дані:

Продуктивність:

от 7,5 до 98 м3/час

Робочий тиск:

от 2 до 4 бар

В'язкість:

до 20000 сПз

Діаметр з'єднань:

4"

Температура:

до +100°C

ОПИС

Поршневий насос – це об’ємна гідромашина, всередині якої один або кілька поршнів зворотно-поступальними рухами переміщують рідину. У таких агрегатах силове взаємодія робочого органу з рідиною відбувається в нерухомих робочих камерах, які поперемінно повідомляються з порожнинами всмоктування і нагнітання за рахунок впускного і випускного клапанів. Всмоктуючим називається хід поршня, при якому рідина або газ надходить в циліндр, а нагнітальним – при якому рідина або газ виштовхується з циліндра.

Поршневі насоси застосовують для перекачування агресивних і абразивних рідини, які дають осад; гарячих речовин з температурою до 100 ° C; густих і митних розчинів. Часто їх використовують для транспортування вина і винного сусла, фруктового пюре, масел, напоїв та інших продуктів харчової, хімічної, целюлозно-паперової, гірничодобувної, будівельної індустрії на різних етапах виробництва:

 

Відкачування з підземних резервуарів Розвантажувально-навантажувальні роботи Транспортування продуктів
Насос поршневого типу має здатність самовсмоктування до 8 метрів. Агрегат ідеально підходить для швидкого наповнення і спорожнення автоцистерн, вагонів-цистерн і танкерів. Насос може переміщати значні маси продукту навіть на великі відстані і висоти без порушення консистенції.

 

КОНСТРУКЦІЯ

Як приклад конструкції поршневого насоса розглядається помпа від італійського виробництва серії NCM. Його корпус складається з нержавіючої сталі 316, яка витримує гарячі і агресивні рідини. Нетипова, витягнута і незграбна форма насоса (критикуемая естетами і широко використовувана технічними експертами) є результатом технології, яка криється всередині: довгі і вузькі циліндри; надзвичайно надійні секторні руху; демпфери пульсації.

Висока продуктивність з усіма типами рідини

Хід поршня по довжині циліндра дає високу ступінь стиснення і більш високі швидкості потоку при більш низьких оборотах. Це забезпечує рівномірний потік і велику продуктивність насоса незалежно від типу рідин – рідких або щільних, гарячих або холодних, з високим вмістом газу або без нього.

Економічна вигода

Система секторного переміщення, керована подвійний опорою, забезпечує ідеальне вирівнювання поршня і забезпечує рівномірну тягу, необхідну для правильної роботи прокладок поршня і кілець ущільнювачів з PTFE. Це зменшує витрату енергії і механічний знос з очевидною фінансової економією.

Ефективніше демпфірування Форма, розмір і положення (безпосередньо на впускному і випускному патрубках) амортизаторів або гасителів пульсацій, рівномірно розподіляє робочий тиск, уникаючи турбулентності в перекачується рідини. При такому високому демпфіруванні поблизу трубопроводу, перепад тиску повністю виключається.

Більш легке і безпечне поводження потоку

Чотири способи розвороту кульового крана зі змінними ущільненнями PTFE (стійкими практично до всіх хімічно агресивних середовищ) гарантує:

  • більш тривалий термін служби
  • мінімальне маневрений зусилля
  • повну герметичність
  • можливість реверсування потоку при працюючому насосі

 

ПРИНЦИП РОБОТИ

За рахунок поступального руху поршня створюється розрідження в порожнині під ним, і туди засмоктується рідина з підводить (всмоктувального) патрубка. При зворотному русі поршня на всмоктуючому трубопроводі закривається клапан, що запобігає протікання рідини назад, і відкривається клапан на нагнітальному трубопроводі, який був закритий при всмоктуванні. Туди витісняється рідина, яка перебувала під поршнем, і процес повторюється.

 

СЕРТИФІКАЦІЯ

Міжнародний стандарт ISO 9001 Маркування вибухозахищеного обладнання Маркування відповідність основним вимогам директив ЄС

 

МАТЕРІАЛ ВИКОНАННЯ

Камера Вал Втулка циліндра Клапан Затвор Ущільнення
Нерж.сталь 316Бронза Нерж.сталь 316Бронза Нерж.сталь 316бронза

& Nbsp;

PVCполіпропілен

поліетилен

Спец. виконання

ШкіраNBR / EPDM

PTFE

Спец.сполненіе

PTFEСпец.ісполненіе

ПЕРЕВАГИ

Міцність і цілісність
Корпус насоса відливається у вигляді єдиної конструкції. Між деталями немає зварних швів або сполук, що гарантує міцність і цілісність навіть при тривалій роботі.
Термін служби більше 40 років
Завдяки регулярному технічному обслуговуванню поршневі насоси AISI 316 працюють в середньому від 40 до 50 років.
Висока продуктивність з усіма рідинами
Високий ступінь стиснення означає вищі швидкості потоку при більш низьких оборотах.
Усуває вплив змінних тисків.
Відсутність турбулентності в перекачується рідини.
Менша витрата енергії і повільний механічний знос
Ідеальне вирівнювання поршня і рівномірна тяга забезпечують оптимальну роботу поршневих прокладок і сальникових кілець з тефлоновим покриттям.
Чи здатний працювати в складних умовах
Насос може легко транспортувати рідини на великі відстані або на велику висоту (здатність самовсмоктування 8-9 м.).

Насос представлений в п’яти моделях (2NCM, 3NCM, 5NCM, RC2-MxI, 6NCM), які можуть бути оснащені двигуном з вбудованим інвертором для зміни витрати в співвідношенні 1-6. Зміна відбувається за допомогою потенціометра, розташованого в електричній панелі на машині.

Варіанти виконання

Підбір насоса
Logo
Icon
Швидкий передзвон
Замовити розрахунок
Задати питання спеціалісту
Man
У вас є питання? Ми вам допоможемо!

Наш найкращий менеджер зателефонує вам за все через 10 хвилин. Це швидко і безкоштовно!