м. Київ, вул. Машинобудівна д. 50 Н, офіс 15

Перистальтичні

Технічні дані:

Продуктивність:

До 60 м3/год

Робочий тиск:

До 15 бар;

В'язкість:

До 1 000 000 cPs

Діаметр з'єднань:

От 3/8" до 3";

Температура:

До +130 С

Опис

Перистальтичні насоси є основою (центром) виробничого процесу, пов’язаного з перекачуванням в’язких, абразивних або волокнистих рідин, нерідко з вмістом великої кількості твердих включень, транспортування яких можливо тільки за допомогою шлангового насоса Rotho, без засмічення трубок і перешкод для очищення, а це позитивно позначається на максимальному часу безвідмовної роботи і при цьому якісної обробки насоса. Експлуатація перистальтичного насоса Rotho добре підходить для всіх видів рідини, які не допускають забруднень або контакту з механічними елементами насоса через високу хімічну агресивності і небезпеки.

Нова технологія, яка використовує обертові ролики на підшипниках, усуваючи необхідність в охолодженні і змащення внутрішні частини насоса, а це в свою чергу скорочує час обслуговування і здешевлює його. У порівнянні з насосами, які працюють по «мокрому» принципом, шланговий насос Ватерпас (Vaterpass) працює за принципом ковзання черевика для «вичавлювання» трубок. При роботі таких насосів не використовується рідкий холодоагент, так як його використання не допускається в харчовій промисловості через імовірність витоку.

На завершення можемо сказати, що перистальтичні насоси Vaterpass серії Rotho ефективним і універсальним у всіх процесах, що вимагає легкого використання і суворого здійснення перекачування рідини. Шланговий насос Rotho здатний працювати при сухому ході, з Самовсмоктування досягає 9м, насос також є повністю реверсним.

Принцип роботи

Основа роботи перистальтичного насоса Rotho схожа на роботу людської «перистальтики», процес якої полягає в змінних скорочення і розслаблення м’язів покругу, для забезпечення пересування по ній.

Еластомірна трубка стискається по всій довжині ходу роликів, що штовхають рідина, яка міститься всередині. Реституція трубки після віджимання створює вакуум, що притягає рідина безперервно в трубку. Це відбувається за рахунок легких ковзають рухів, які не допустять не якихось пошкоджень продукту. Виключається повністю забруднення продукту перекачування, так як він контактує тільки з трубкою і переноситися за допомогою ротора з роликами, встановлених на ньому, і які постійно стискають і проштовхують порції рідини по шлангу. За рахунок цього продукт переміщається по трубці з постійною швидкістю на кожен оборот ротора, і це забезпечує точне вимірювання об’єму рідини, що перекачується через трубку.

Переваги використання

  • Відсутність змащувальних рідин всередині корпусу насоса, тому що немає тертя об поверхню трубки, що збільшує термін служби шланга;
  • Можливість транспортування продуктів харчування, без небезпеки забруднення;
  • При відсутності мастила, заміна шланга значно здешевлюється і спрощується, а також не вимагає зливу охолоджувальної рідини і виключає забруднення маслом або гліцерином;
  • Всмоктування до 98% повного вакууму;
  • Здатність перекачувати продукти з твердими частинками, у вигляді суспензії, з розміром до 45% внутрішнього діаметра шланга;
  • Можливість проведення CIP обробки;
  • Відсутність ущільнень і вентилів;
  • Реверсивна робота насоса (зворотний потік).

Варіанти виконання

Серія SDF

(RU) Для процессов, требующих средних / высоких скоростей потока, например активного ила и густых продуктов, которые должны транспортироваться на большие расстояния и / или выкачиваться со значительной глубины, вместе с очень деликатными продуктами, нуждающимися в широком трубопроводе.

Серія MS

(RU) Для процессов, требующих средних скоростей потока и транспортировки продуктов с наличием твердых и хрупких частиц, а также требующих деликатного перекачиванияи; Идеально подходят для 24-часовых применений и тяжелых условий эксплуатаций.

Серія PSF

(RU) Идеально подходит для точного дозирования жидкостей требующих деликатного перекачивания, химических, абразивных, загрязненных, даже при высоком давлении. Насосы могут быть интегрированы в существующие технологические установки и идеально подходят для автоматического управления инверторами или электронными системами.

Підбір насоса
Logo
Icon
Швидкий передзвон
Замовити розрахунок
Задати питання спеціалісту
Man
У вас є питання? Ми вам допоможемо!

Наш найкращий менеджер зателефонує вам за все через 10 хвилин. Це швидко і безкоштовно!