м. Київ, вул. Машинобудівна д. 50 Н, офіс 15

Змішуючі

Технічні дані:

Продуктивність:

До 50 м3/час

Робочий тиск:

До 2 Бар

В'язкість:

До 20 000 cPs

Діаметр з'єднань:

от 1” до 3”

Температура:

до + 130° С

Опис

Змішуючі системи Vaterpass – унікальна розробка яка ідеально підходить в місцях, де потрібна висока якість і мінімальні витрати часу для отримання однорідного гомогенного продукту при введенні порошків в рідину і створення стабільних дисперсій і емульсій. Дані системи використовуються для більшості рідин і порошків. Застосовуються на процесах по відновленню сухого молока, приготування сиропів, соків, розчинів, клеїв та інших.

Дане обладнання відповідає найвищим світовим стандартам гігієнічності, яка допускає використання в харчовій і фармацевтичній промисловості.

Змішуючі системи Vaterpass забезпечують істотне скорочення вартості оснащення технологічних операцій по гомогенізації, замінюючи мішалку, що змішує реактор і насос для транспортування готової суміші при цьому: знижується енергоємність і час виробничого процесу до 90%, виключаються – привід насоса, мішалки , і ресурс на обігрів редуктора. З’явилася можливість зробити за хвилину то що інше обладнання робить за годинник і при цьому, Ви можете використовувати блендер як насос замінивши робоче колесо.

Принцип роботи

Варіанти виконання

Підбір насоса
Logo
Icon
Швидкий передзвон
Замовити розрахунок
Задати питання спеціалісту
Man
У вас є питання? Ми вам допоможемо!

Наш найкращий менеджер зателефонує вам за все через 10 хвилин. Це швидко і безкоштовно!