м. Київ, вул. Машинобудівна д. 50 Н, офіс 15

  • Головна
  • Блог
  • Який промисловий насос вибрати для перекачування сметани

Який промисловий насос вибрати для перекачування сметани

Який промисловий насос вибрати для перекачування сметани

Молочні товари – одні з найбільш затребуваних продуктів в Україні, а тому цей ринок досить розвинений, насичений і структурований. Кількість великих виробників становить близько 10-15 компаній, не кажучи про численних дрібних локальних підприємствах, число яких перевищує кілька сотень.

Один з найпопулярніших молочних продуктів – це сметана. У висококонкурентному середовищі її виробники постійно розширюють свої портфелі виводячи нові позиції, покращуючи упаковку, додаючи «корисність» товару. В таких умовах велике значення надається вдосконаленню технологій виготовлення і вибору якісного оснащення.

Насос – один з головних елементів в цехах всіх вітчизняних переробників молока. Сьогодні саме для них на ринку представлено безліч пропозицій перекачує обладнання. Але як вибрати агрегат, який буде оптимально відповідати завданням конкретного підприємства?

ВИДИ НАСОСІВ ДЛЯ СМЕТАНИ

Зазвичай при виробництві сметани помпи застосовуються на лінії дозування і для подачі в резервуари для зберігання або транспортування.

З огляду на, що дана середу при температурі 10-20 С, має в’язкість близько 2000-4000 cPs і потребує дуже делікатного переміщенні, кращими варіантами будуть імпелерні, кулачкові та мембранні типи механізмів. Це дві конструкції об’ємного типу, мають санітарні допуски, здатні перекачувати в’язкі речовини, використовуватися на лініях дозації і дбайливо перекачувати рідини, зберігаючи їх фізико-хімічні властивості.

Імпеллерний

Потужність: до 72 м3 / год

Тиск: до 4 бар

В’язкість: до 6000 cPs

Корпус: нержавіюча сталь AiSi 316

Робоче колесо: EPDM

 

Даний агрегат має всі санітарні допуски і можливість CIP промивання. Для зручності переміщення його по виробничому цеху можливе виконання на мобільному візку.

Кулачковий

Потужність: 160 м3 / год

Тиск: до 30 бар

В’язкість: до 1 000 000 cPs

Корпус: нержавіюча сталь AiSi 316

 

Представлена модель ZL набагато міцніше імпелерного механізму, що робить її більш придатною для великих виробництв. Цілісна технологія литва корпусу виключає зони застою, а простота конструкції забезпечує зручну CIP, SIP та ручну промивку, а також просту заміну ущільнень.

Мембранний

Потужність: до 980 л / хв

Тиск: до 8 бар

В’язкість: до 20 000 cPs

Корпус: нержавіюча сталь AiSi 316

 

 

Маючи компактні розміри, цей механізм дуже продуктивний. Ступінь полірування корпусу складає 3,2 мкм, в ньому відсутні мікропори, в яких може застоюватися продукт. Велика кількість варіантів підключення до трубопроводу дозволяє зручно підключити прилад до системи.

НА ЩО ВАЖЛИВО ЗВЕРНУТИ УВАГУ

Яку конструкцію ви б не вибрали, дуже важливо щоб вона відповідала наступним 5 аспектам, з огляду на які можна значно оптимізувати виробництво і поліпшити якість випущених кисломолочних продуктів.

1. Відповідність вимогам харчової промисловості. Агрегат, який підбирається для транспортування молокородуктов повинен бути виконаний зі спеціальних матеріалів. Щоб напевно бути впевненим в придатності обладнання, зверніть увагу на наявність таких сертифікатів якості:

  EHEDG Консорціум виробників устаткування для харчової промисловості, науково-дослідних інститутів, органів громадської охорони здоров’я, метою яких є просування гігієнічних стандартів при виробництві і упаковці продуктів.
  3-A SSI Маркування незалежною, некомерційною корпорації, що займається просуванням гігієнічної конструкції техніки для харчових продуктів і для фармацевтичної промисловості.
  FDA Стандарт з вимогами до харчових продуктів і лікарських препаратів, метою якого є підвищення їх якості та безпеки.
  РЕГЛАМЕНТ (ЕС) № 1935/2004 Європейського Парламенту та Ради Вимоги до матеріалів виробів, что вступають в контакт з харчовим виробами.

2. Можливість СІР мийки та SIP стерилізації. Великою перевагою є підтримка автоматичної мийки (CIP) і стерилізації (SIP). Завдяки цим функціям можна чистити і дезінфікувати обладнання без його розбору, що значно спрощує і прискорює догляд за обладнанням.

3. Дбайливе перекачування без спінювання. Сметана – це кисломолочні виріб, що має в своєму складі безліч корисних речовин і бактерій, які вкрай важливо зберегти при перекачуванні. Тому один з ключових показників при виборі помпи – делікатність її роботи, яка дозволить зберегти структуру і забезпечить плавну подачу. Зазвичай цій вимозі відповідають прилади функціонують на малих швидкостях і при низькому тиску.

4. Економічність. Ціни на електроенергію постійно зростають, викликаючи у багатьох промислових підприємств бажання знизити енергоспоживання. Підтримати витрати на одному рівні або навіть знизити їх можна за рахунок покупки сучасної перекачивающей техніки з поліпшеними характеристиками енергоспоживання. На сьогоднішній день найбільш економічними установками вважаються механізми з електромоторами не менше IE3 класу, а самі модернізовані переходять на IE5.

5. Надійний постачальник. Який би механізм ви не вибрали, необхідно співпрацювати з серйозною компанією, яка є виробником або офіційним постачальником перекачувальних систем в Україні. На жаль, вітчизняна техніка поки поступається за багатьма показниками імпортним варіантів. Тому важливо визначиться з дилером, який не тільки продасть оснащення, а й виконає всі пусконалагоджувальні заходи і навчить Ваш персонал.

У Києві, Дніпрі, Львові, Харкові, Миколаєві та інших містах багато вже більше 10 років користуються послугами інжинірингової компанії «Ватерпасс». Перед тим як запропонувати будь-якої агрегат, досвідчені інженери вивчають всю виробничу лінію кожного окремого підприємства і розробляють індивідуальні рішення. Вся техніка поставляється нашим клієнтам безпосередньо від кращих світових виробників і на найвигідніших умовах. Чітке дотримання термінів, офіційна гарантія, цілодобова сервісна підтримка і багато іншого надається кожному клієнту.

На українському ринку перекачувальних систем існує велика різноманітність моделей від різних брендів, які підійшли б для роботи з молокопродуктами. На перший погляд, всі вони схожі між собою, хоча і вартість іноді досить істотно відрізняється. Тому часто потенційному клієнту важко самостійно визначитися, яку саме модель придбати.

Сьогодні можна підвищити якість товару і знизити витрати на його виготовлення якщо просто правильно підібрати насос. Але для цього необхідно знати і враховувати безліч нюансів. Доручіть цю задачу інженерам Vaterpass прямо зараз!

Заповніть форму на сайті або телефонуйте 067 354 63 63 або 044 360 05 34

<< Повернутися в блог
Схожі публікації
Насос для перекачивания мяса и птицы
Насос для перекачування м’яса і птиці

М'ясо є важливим джерелом харчування для багатьох людей. Світовий попит постійно зростає: за останні 50 років виробництво м'яса збільшилось в чотири рази. Сьогодні...

Детальніше

Насосы для перекачивания смолы
Насоси для перекачування смоли

Сучасні тенденції в дизайні приміщень та архітектурі будівель вимагають постійних інновацій у виробництві оздоблювальних і будівельних матеріалів. Як наслідок...

Детальніше

Proizvodstvo-zhelatinovyh-produktov-s-pomoshchyu-nasosov-Vaterpass
Виробництво желатинових продуктів за допомогою насосів Ватерпасс

Чи траплялося так, коли Ви коштували зефір або жувальну цукерку, що продукти трохи хрустіли? Якщо так, це може означати, що щось пішло не так під час виробництва...

Детальніше

Насосы для рыбы и морепродуктов
Насоси для риби і морепродуктів

Щорічно по всьому світу споживається 130 мільйонів тонн риби і морепродуктів. Висока конкуренція, зростаючі ціни на комунальні послуги, вимогливі споживачі – все...

Детальніше

(RU) Сферы применения шестеренных насосов

Вибачте цей текст доступний тільки в...

Детальніше

(RU) Petroland – Качество без компромиссов

Вибачте цей текст доступний тільки в...

Детальніше

(RU) Перекачивание питьевого йогурта насосом JEC Pumps ZL

Вибачте цей текст доступний тільки в...

Детальніше

(RU) Насосы для лакокрасочной промышленности

Вибачте цей текст доступний тільки в...

Детальніше

(RU) Перекачивание азотной кислоты насосом Argal

Вибачте цей текст доступний тільки в...

Детальніше

Мембранні і хімічні насоси Fluimac

Мембранні і хімічні насоси Fluimac Компанія «Vaterpass» є ексклюзивним дистриб'ютором ТМ «Fluimac» в Україні. Як офіційні представники даного бренду, ми завжди готові...

Детальніше

Насос для производства кормов для животных

Насос для виробництва кормів для тварин Корм надає фундаментальний вплив на продуктивність, здоров'я і благополуччя звірів. Щоб досягти балансу між цими...

Детальніше

Насоси для перекачування і дозування напоїв

Насоси для перекачування і дозування напоїв Сучасне виробництво напоїв вже неможливо уявити без різноманітних насосів. Помпи застосовуються практично на всіх...

Детальніше

Насос для перекачування томатної пасти або концентрату

Насос для перекачування томатної пасти або концентрату Томатная паста або томатний концентрат - це в'язка і абразивна консистенція, перекачування якої під силу...

Детальніше

Насоси для каустика (каустичної соди)

Насоси для каустика (каустичної соди) Каустична сода (або гідроксид натрію, їдкий натр) - природний побічний продукт виробництва хлору. За законами хімії, на...

Детальніше

Гвинтові насоси для в’язких продуктів

Гвинтові насоси для в'язких продуктів Сьогодні існує безліч видів насосів для в'язких і нетекучих речовин.Кожен тип такого обладнання має свої переваги і...

Детальніше

Насос для перекачування гліцерину

Насос для перекачування гліцерину Гліцерин (гліціловий спирт)–матеріал видатної корисності з досить широкою сферою застосування. Даний компонент отримують...

Детальніше

Насос для перекачування яєць

Насос для перекачування яєць Промислові насоси від компанії Ватерпасс використовуються не тільки в важких умовах виробництва. Вони також відмінно...

Детальніше

Який промисловий насос вибрати для перекачування сметани

Який промисловий насос вибрати для перекачування сметани Молочні товари - одні з найбільш затребуваних продуктів в Україні, а тому цей ринок досить розвинений,...

Детальніше

Шиберні насоси, які вибирають для газової промисловості

Шиберні насоси, які вибирають для газової промисловості У переліку перекачує обладнання від компанії Vaterpass є насоси, спеціально розроблені відповідно до вимог...

Детальніше

Насоси для нетекучих складів

Насоси для нетекучим складів Не завжди завдання виробництва припускають перекачування рідких середовищ. Досить часто до нас звертаються за насосами, здатними...

Детальніше

Перекачування цукрового сиропу на фармацевтичній фабриці

Перекачування цукрового сиропу на фармацевтичній фабриці Практичний кейс Кілька місяців тому ми мали досвід підбору перекачує обладнання для вітчизняного...

Детальніше

Насоси для кондитерської промисловості

Пишаємося нашою кондитерської промисловістю! Незважаючи на великий обвал ринку в 2014 році, українські виробники потроху збільшують колишні обсяги за рахунок...

Детальніше

Насоси для масложирової промисловості

Масложирова галузь в Україні є одним з найбільш перспективних агропромислових напрямків. Її інвестиційна привабливість залишається вище середнього рівня і...

Детальніше

Перекачування сполучних смол при виробництві ДСП-плит

Перекачування сполучних смол при виробництві ДСП-плит кейс Кейс Місяць тому команда Vaterpass отримала запит від деревообробного підприємства випускає...

Детальніше

Що потрібно знати про насосах для пивної промисловості?

Сьогодні в індустрії напоїв великий інтерес становить ніша пива. Вперше за останні 9 років український пивний ринок припинив падіння і почав відроджуватися. Так,...

Детальніше

Огляд самоусмоктувальних насосів: види, принцип роботи, сфери застосування

Огляд самоусмоктувальних насосів: види, принцип роботи, сфери застосування Сьогодні хочемо докладніше розповісти про одну суттєвої функції насосів, а саме про...

Детальніше

Плюси і мінуси мембранних насосів

Плюси і мінуси мембранних насосів Мембранні (діафрагмові) помпи відносяться до об'ємного типу обладнання. Вони отримали свою назву через найважливішу деталь...

Детальніше

Перекачування клею перистальтичним насосом

Перекачування клею перистальтичним насосом В'язкі рідини створюють досить великий опір при перекачуванні, тому для роботи з ними необхідно особливо потужне,...

Детальніше

Особливості перекачування продуктів косметичної промисловості

Ринок косметичних виробів і засобів гігієни - один з найпрогресивніших. У 2017 році його частка від загального прибутку всіх виробничих галузей України склала менше...

Детальніше

Все, що Вам потрібно знати про насосах для виробництва вина

За останні кілька десятків років у промисловому виноробстві відбулися значні зміни, пов'язані з впровадженням нового обладнання для переробки винограду та...

Детальніше

Перекачування шоколаду шестерінчастим насосом серії PD

Перекачування шоколаду шестерінчастим насосом серії PD Не секрет, що в харчовій промисловості використовуються спеціальні насоси з підвищеним ступенем...

Детальніше

Liverani – експерт в технології перекачування рідини

Компанія Liverani - виробник промислових насосів і пресів, які виготовляються на основі високоякісної сировини, сучасних технологій і відповідно до стандартів CE....

Детальніше

7 правил підбору насоса для сільського господарства

Однією з найважливіших галузей України є сільське господарство. Неможливо переоцінити значення фермерства для економіки країни, чим пояснюється його активний...

Детальніше

Сфери застосування мембранних насосів

Сфери застосування мембранних насосів Активний розвиток технологій сприяє появі нових видів обладнання, що відповідає більш високим виробничим потребам. Саме...

Детальніше

Насос для перекачування фруктових і овочевих пюре

Развивая тему о насосах для пищевых продуктов, мы решили отдельно рассказать об агрегатах для перекачивания фруктово-овощного пюре. Данный продукт имеет свою...

Детальніше

JEC pumps – лидер среди производителей промышленных насосов

Компания JEC PUMPS – всемирно известный производитель и проектировщик пневмогидравлических систем и промышленных насосов. Страна: Южная Корея Год основания: 1991 ...

Детальніше

Перекачування в’язких мас. Який насос вибрати?

Насос для перекачування в'язкої рідини - це агрегат із спеціально посиленою конструкцією для транспортування мас в'язкістю до 1000000 сПз. В'язкі, застигають і...

Детальніше

Бездоганний насос для перекачування меду: який він?

Одним з найбільш перспективних ринків АПК України є ринок меду. У 2017 році національні виробники заробили рекордні 87 млн. Дол. За рахунок бджільництва, що дозволило...

Детальніше

Імпелерні насоси для харчових продуктів

Харчова промисловість - одна з найважливіших галузей України. Вона об'єднує понад 20 господарств, провідними серед яких є: м'ясне, молочне, цукрове, олійно-жирової,...

Детальніше

Argal – провідний виробник хімічних насосів

Компанія Argal Pumps - світовий лідер з проектування і виробництва насосів з термопластичних полімерів і корозійностійких металевих сплавів для перекачування...

Детальніше

Кулачкові насоси в молочній промисловості

Молочні продукти - основне джерело харчування не тільки в українських сім'ях, так само вони широко вживаються жителями Північної і Центральної Європи. Кулінарні...

Детальніше

Огляд провідних виробників промислових насосів

Підбір промислового насосного обладнання - дуже відповідальний і важливий процес. Допущені на цьому етапі помилки можуть привести до частих поломок, надлишкового...

Детальніше

Як вибрати хімічний насос?

Як вибрати хімічний насос? Щорічно хімічна промисловість стрімко набирає обертів. Гірничодобувна галузь, металургія і навіть виробництво фармацевтики,...

Детальніше

Сфери застосування герметичних насосів

Сфери застосування герметичних насосів Герметичні насоси є різновидом хімічних насосів. Даний вид насосів використовується для перекачування найбільш...

Детальніше

Промислові насоси для хлібопекарської промисловості

Промислові насоси для хлібопекарської промисловості Основу конструкції відцентрового насоса становить колесо з лопатями, яке встановлено на валу в...

Детальніше

Промислові насоси для молочних виробництв

Промислові насоси для молочних виробництв ЗА 10 РОКІВ, понад 1000 ХАРЧОВИХ ВИРОБНИЦТВ В УКРАЇНІ ДОВІРИЛИ НАМ РІШЕННЯ СВОЇХ ВИРОБНИЧИХ ПРОЦЕСІВ...

Детальніше

Перекачування йогурту з фруктами: Вироб – 800 л / год; Тиск: 2 бар

Перекачування йогурту з фруктами: Вироб - 800 л / год; Тиск: 2 бар Завдання виробництва Продукт – Молочный десерт (йогурт) з наповнювачем з фруктів (Ягоди). Даний...

Детальніше

Перекачування сметани: Произв – 2700 л / год; Тиск: 2 бар

Перекачування сметани: Вироб - 2700 л / год; Тиск: 2 бар Завдання виробництва Продукт – Сметана Перекачування сметани здійснюється в бак для подальшої...

Детальніше

Перекачування молока: Произв – 2000 л / год; Тиск: 1,8 – 2 бар

Перекачування молока: Произв - 2000 л / год; Тиск: 1,8 - 2 бар Завдання виробництва Продукт – Молоко. Перекачування молока здійснюється в бак для зберігання і...

Детальніше

Промислові насоси для стивідорних компаній (Завантаження / вивантаження)

Промислові насоси для стивідорних компаній (Завантаження / вивантаження) Промислові насоси високої продуктивності для завантаження / розвантаження великих...

Детальніше

Промислові насоси для хлібних виробництв (Тісто, закваски, вода)

ХАРЧОВІ НАСОСИ ДЛЯ хлібопекарського і кондитерського виробництва Фахівці нашої компанії надають технічні рішення для виробників хлібобулочних і...

Детальніше

Шестеренні насоси – Огляд виробників, моделей.

Шестеренні насоси, надійний і універсальний тип насосного обладнання об'ємного дії, для застосування в багатьох галузях промисловості. Дані насоси...

Детальніше

Підбір насоса
Logo
Icon
Швидкий передзвон
Замовити розрахунок
Задати питання спеціалісту
Man
У вас є питання? Ми вам допоможемо!

Наш найкращий менеджер зателефонує вам за все через 10 хвилин. Це швидко і безкоштовно!