м. Київ, вул. Машинобудівна д. 50 Н, офіс 15

Model
Option

ОПИС

Гвинтові насоси серії PS, відрізняються простою конструкцією, і призначені, перш за все, для перекачування густих і в’язких рідин.

КОНСТРУКЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ

Продуктивність гвинтових насосів серії PS становить від 50 до 4000 л / хв. Залежно від довжини статора, тиск в насосі варіюється від 0 до 14 бар.

Робочі елементи насоса, які, контактують з рідиною, виготовляються з хромованою стали (304) або нержавіючої сталі (AiSi 316L), і підбираються залежно від типу рідини і особливості технологічного процесу.

Статори насоса виготовляються із суміші натуральних і синтетичних каучуків (витон, кремній, пербунан і т. Д.), І мають високу міцність і стійкість до руйнування, що забезпечує їх тривалу експлуатацію. Опціонально, доступні статори з інших матеріальних виконаннях

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ

Замовити і купити гвинтовий (шнековий) насос, C.M.O. POMPE серії PS, Ви можете по телефону +3 (067) 354-63-63, а також залишити запит на зворотний дзвінок на сайті або надіслати електронною поштою питання.

Інженери нашої компанії в короткі терміни підберуть для Вашого виробництва гвинтовий консольний насос, виходячи з Ваших даних, враховуючи графіки продуктивності, глибини всмоктування і напору.

Компанія Vaterpass, офіційний (ексклюзивний) дилер C.M.O. POMPE в Україні. У Нас, Ви можете замовити насос за недорогою ціною з доставкою в короткі терміни по всіх містах України.

Logo
Icon
Man