м. Київ, вул. Машинобудівна д. 50 Н, офіс 15

 • Головна
 • Блог
 • Все, що Вам потрібно знати про насосах для виробництва вина

Все, що Вам потрібно знати про насосах для виробництва вина

За останні кілька десятків років у промисловому виноробстві відбулися значні зміни, пов’язані з впровадженням нового обладнання для переробки винограду та обробки вин. Сьогодні виноробство – це вже не маленька кустарне виробництво, а великі підприємства, що виробляють тисячі тонн вина на рік.

Безумовно, вино залишається натуральним продуктом, але технологічні інновації дозволили підвищити стандарти гігієни і поліпшити управління виробничим процесом, сприяючи створенню вин, що відповідають високим смакам сучасних споживачів.
Прогрес та інновації у виробництві відносяться головним чином до виноробства в розвинених країнах. На жаль, обладнання вітчизняних заводів істотно зносилося і морально застаріло. І якщо на багатьох заводах вже можна побачити нові імпортні лінії розливу, то обладнання, в основному, застосовується старе, що не дозволяє зробити високоякісний продукт.
Коли з’являється необхідність реконструкції виробництва, перед виноробами стає складне завдання підбору обладнання та його ув’язки з необхідною технологією. Тому мета цієї статті, розповісти Вам про сучасний перекачує обладнанні для вина, що є на світовому ринку, його характеристики та особливості.
Для яких процесів виробництва вина використовуються насоси?
При виробництві вина існує безліч нюансів, які потребують особливої ​​уваги: ​​якість винограду, правильність його подрібнення, віджимання, фільтрації. Також, для отримання якісного напою, важливо щоб мезга, сусло і інші виноматеріали якомога менше контактували з повітрям. В цілому, ланцюжок виробництва вина дуже тривала, сировину в процесі проходить через безліч обладнання. Відповідно необхідна постійна перекачування з одного пристрою на інший. Тому харчові насоси застосовуються практично на всіх етапах виробництва вина, а саме:

 • для перекачування виноградного соку в бак;
 • для бродіння;
 • для поліпшення кольору червоного вина;
 • для перекачування виноградного соку з бака в бочки для подальшої витримки;
 • для перегонки вина в процесі фільтрації з метою очищення напою від осаду і твердих вкраплень;
 • для подачі вина до лінії розливу і упаковки.

Яким повинен бути насос для виноробства?
Розробляючи механізми перекачування для різних винних виробництв, інженери компанії Vaterpass керуються 7 принципами, яким повинні відповідати насоси:
1. Матеріали устаткування повинні бути стійкими до впливу корозійно-активних речовин, які містяться у виноградній мезге і готовому продукті, тому:

 • проточна частина насоса виготовляється з харчової нержавіючої сталі, бронзи або інших сплавів, що володіють високою стійкістю до корозії і механічного зносу;
 • матеріали, що використовуються для виготовлення ущільнень і роторів повинні бути нейтральними і стійкими до підвищеної кислотності робочого агрегату.

2. Насос повинен відповідати санітарно-гігієнічним нормам харчової промисловості. Тільки за цієї умови можна буде отримати вино з адекватними фізико-хімічними та мікробіологічними характеристиками.
3. перекачувати агрегат повинен бути пристосований для роботи з в’язкими і містять частинки харчовими рідинами.
4. Пристрій, що використовується для перекачування вина / виноматеріалів повинно забезпечувати дбайливе вплив на продукт.
5. Якщо є необхідність, щоб виноробне підприємство мало можливість використовувати один насос на різних етапах виробництва, бажано, щоб помпа могла працювати на різних швидкостях.
6. Насос повинен бути компактним і зручним в експлуатації.
7. Агрегат повинен легко і швидко розбиратися і промиватися від забруднень і залишків продуктів. Для цього всі робочі елементи насоса виконуються з гладкими поверхнями, а в робочій камері виключаються застійні місця.
Дотримання цих правил при конструюванні насосного агрегату гарантує чудовий результат перекачування рідких і в’язких винних продуктів.
Які існують види насосів для виробництва вина?
У виноробстві безліч моделей насосного обладнання використовується практично на всіх етапах виробництва продукції: для перекачування цільного і дробленого винограду, мезги, сусла, ферментаційного залишку, а також готового продукту з метою подальшого бутилювання і зберігання, та ін. Для всіляких завдань і отримання тонких смакових якостей , застосовуються помпи різних видів:

Кулачкові насоси. Для виробництва червоного вина найчастіше ми рекомендуємо насоси JEC Pumps серії JRZW.

Серія ZW спеціально розроблена для виробництва червоного вина вищої якості. Вона оснащена роторами, які виготовлені зі спеціальних матеріалів, що робить насос безпечним від стирання виноградними шкурами, насінням та стеблами.
Спеціально розроблене потрійне манжетное ущільнення забезпечує більш швидке обслуговування і тривалий термін експлуатації. Такі насоси компактні і мобільні.

Відцентрові насоси. Такий пристрій перекачує рідини за допомогою тиску.

Відцентрові насоси досить компактні, зручні і мобільні. Ці насоси застосовні для перекачування сусла, виноматеріалів і готового вина, але особливо вони зручні при виготовленні неоднорідних рідин, оскільки не забиваються, на відміну від інших видів подібного обладнання.

Даний насос марки JEC Pumps серії JP прекрасно підійде для перекачування вина у великих обсягах. Він виготовлений з нержавіючої сталі, довговічний і невисокий у вартості обслуговування.
Імпелерні насоси. При виробництві вина такі насоси використовуються для перекачування виноградної мезги і відфільтрованого вина для подальшого зберігання або бутилювання.

Перевагою Імпеллерний насосів є наявність функції самоусмоктування (з глибини до 8 м.), Що дозволяє зручно розташувати агрегат, виходячи з технологічних потреб. Реверсивність (можливість змінювати напрямок перекачування) дозволяє легко очищати трубопровід від залишків мезги. Ці насоси доступні за вартістю і мають тривалий термін служби.

У даній статті розглянуті найпопулярніші види насосів для виноробної промисловості. Але все ж, кожне виробництво унікально. Тому, звернувшись в компанію Vaterpass, Ви гарантовано отримаєте індивідуальне рішення.
Для підбору моделі, яка буде відмінно справлятися з необхідними для Вас задачами, мати оптимальну потужність і продуктивність, рекомендуємо звернутися до наших фахівців за телефонами 067 354 63 63, 044 360 05 34 або залишивши заявку через форму зворотного зв’язку.

<< Повернутися в блог
Схожі публікації
Насос для перекачивания мяса и птицы
Насос для перекачування м’яса і птиці

М'ясо є важливим джерелом харчування для багатьох людей. Світовий попит постійно зростає: за останні 50 років виробництво м'яса збільшилось в чотири рази. Сьогодні...

Детальніше

Насосы для перекачивания смолы
Насоси для перекачування смоли

Сучасні тенденції в дизайні приміщень та архітектурі будівель вимагають постійних інновацій у виробництві оздоблювальних і будівельних матеріалів. Як наслідок...

Детальніше

Proizvodstvo-zhelatinovyh-produktov-s-pomoshchyu-nasosov-Vaterpass
Виробництво желатинових продуктів за допомогою насосів Ватерпасс

Чи траплялося так, коли Ви коштували зефір або жувальну цукерку, що продукти трохи хрустіли? Якщо так, це може означати, що щось пішло не так під час виробництва...

Детальніше

Насосы для рыбы и морепродуктов
Насоси для риби і морепродуктів

Щорічно по всьому світу споживається 130 мільйонів тонн риби і морепродуктів. Висока конкуренція, зростаючі ціни на комунальні послуги, вимогливі споживачі – все...

Детальніше

(RU) Сферы применения шестеренных насосов

Вибачте цей текст доступний тільки в...

Детальніше

(RU) Petroland – Качество без компромиссов

Вибачте цей текст доступний тільки в...

Детальніше

(RU) Перекачивание питьевого йогурта насосом JEC Pumps ZL

Вибачте цей текст доступний тільки в...

Детальніше

(RU) Насосы для лакокрасочной промышленности

Вибачте цей текст доступний тільки в...

Детальніше

(RU) Перекачивание азотной кислоты насосом Argal

Вибачте цей текст доступний тільки в...

Детальніше

Мембранні і хімічні насоси Fluimac

Мембранні і хімічні насоси Fluimac Компанія «Vaterpass» є ексклюзивним дистриб'ютором ТМ «Fluimac» в Україні. Як офіційні представники даного бренду, ми завжди готові...

Детальніше

Насос для производства кормов для животных

Насос для виробництва кормів для тварин Корм надає фундаментальний вплив на продуктивність, здоров'я і благополуччя звірів. Щоб досягти балансу між цими...

Детальніше

Насоси для перекачування і дозування напоїв

Насоси для перекачування і дозування напоїв Сучасне виробництво напоїв вже неможливо уявити без різноманітних насосів. Помпи застосовуються практично на всіх...

Детальніше

Насос для перекачування томатної пасти або концентрату

Насос для перекачування томатної пасти або концентрату Томатная паста або томатний концентрат - це в'язка і абразивна консистенція, перекачування якої під силу...

Детальніше

Насоси для каустика (каустичної соди)

Насоси для каустика (каустичної соди) Каустична сода (або гідроксид натрію, їдкий натр) - природний побічний продукт виробництва хлору. За законами хімії, на...

Детальніше

Гвинтові насоси для в’язких продуктів

Гвинтові насоси для в'язких продуктів Сьогодні існує безліч видів насосів для в'язких і нетекучих речовин.Кожен тип такого обладнання має свої переваги і...

Детальніше

Насос для перекачування гліцерину

Насос для перекачування гліцерину Гліцерин (гліціловий спирт)–матеріал видатної корисності з досить широкою сферою застосування. Даний компонент отримують...

Детальніше

Насос для перекачування яєць

Насос для перекачування яєць Промислові насоси від компанії Ватерпасс використовуються не тільки в важких умовах виробництва. Вони також відмінно...

Детальніше

Який промисловий насос вибрати для перекачування сметани

Який промисловий насос вибрати для перекачування сметани Молочні товари - одні з найбільш затребуваних продуктів в Україні, а тому цей ринок досить розвинений,...

Детальніше

Шиберні насоси, які вибирають для газової промисловості

Шиберні насоси, які вибирають для газової промисловості У переліку перекачує обладнання від компанії Vaterpass є насоси, спеціально розроблені відповідно до вимог...

Детальніше

Насоси для нетекучих складів

Насоси для нетекучим складів Не завжди завдання виробництва припускають перекачування рідких середовищ. Досить часто до нас звертаються за насосами, здатними...

Детальніше

Перекачування цукрового сиропу на фармацевтичній фабриці

Перекачування цукрового сиропу на фармацевтичній фабриці Практичний кейс Кілька місяців тому ми мали досвід підбору перекачує обладнання для вітчизняного...

Детальніше

Насоси для кондитерської промисловості

Пишаємося нашою кондитерської промисловістю! Незважаючи на великий обвал ринку в 2014 році, українські виробники потроху збільшують колишні обсяги за рахунок...

Детальніше

Насоси для масложирової промисловості

Масложирова галузь в Україні є одним з найбільш перспективних агропромислових напрямків. Її інвестиційна привабливість залишається вище середнього рівня і...

Детальніше

Перекачування сполучних смол при виробництві ДСП-плит

Перекачування сполучних смол при виробництві ДСП-плит кейс Кейс Місяць тому команда Vaterpass отримала запит від деревообробного підприємства випускає...

Детальніше

Що потрібно знати про насосах для пивної промисловості?

Сьогодні в індустрії напоїв великий інтерес становить ніша пива. Вперше за останні 9 років український пивний ринок припинив падіння і почав відроджуватися. Так,...

Детальніше

Огляд самоусмоктувальних насосів: види, принцип роботи, сфери застосування

Огляд самоусмоктувальних насосів: види, принцип роботи, сфери застосування Сьогодні хочемо докладніше розповісти про одну суттєвої функції насосів, а саме про...

Детальніше

Плюси і мінуси мембранних насосів

Плюси і мінуси мембранних насосів Мембранні (діафрагмові) помпи відносяться до об'ємного типу обладнання. Вони отримали свою назву через найважливішу деталь...

Детальніше

Перекачування клею перистальтичним насосом

Перекачування клею перистальтичним насосом В'язкі рідини створюють досить великий опір при перекачуванні, тому для роботи з ними необхідно особливо потужне,...

Детальніше

Особливості перекачування продуктів косметичної промисловості

Ринок косметичних виробів і засобів гігієни - один з найпрогресивніших. У 2017 році його частка від загального прибутку всіх виробничих галузей України склала менше...

Детальніше

Все, що Вам потрібно знати про насосах для виробництва вина

За останні кілька десятків років у промисловому виноробстві відбулися значні зміни, пов'язані з впровадженням нового обладнання для переробки винограду та...

Детальніше

Перекачування шоколаду шестерінчастим насосом серії PD

Перекачування шоколаду шестерінчастим насосом серії PD Не секрет, що в харчовій промисловості використовуються спеціальні насоси з підвищеним ступенем...

Детальніше

Liverani – експерт в технології перекачування рідини

Компанія Liverani - виробник промислових насосів і пресів, які виготовляються на основі високоякісної сировини, сучасних технологій і відповідно до стандартів CE....

Детальніше

7 правил підбору насоса для сільського господарства

Однією з найважливіших галузей України є сільське господарство. Неможливо переоцінити значення фермерства для економіки країни, чим пояснюється його активний...

Детальніше

Сфери застосування мембранних насосів

Сфери застосування мембранних насосів Активний розвиток технологій сприяє появі нових видів обладнання, що відповідає більш високим виробничим потребам. Саме...

Детальніше

Насос для перекачування фруктових і овочевих пюре

Развивая тему о насосах для пищевых продуктов, мы решили отдельно рассказать об агрегатах для перекачивания фруктово-овощного пюре. Данный продукт имеет свою...

Детальніше

JEC pumps – лидер среди производителей промышленных насосов

Компания JEC PUMPS – всемирно известный производитель и проектировщик пневмогидравлических систем и промышленных насосов. Страна: Южная Корея Год основания: 1991 ...

Детальніше

Перекачування в’язких мас. Який насос вибрати?

Насос для перекачування в'язкої рідини - це агрегат із спеціально посиленою конструкцією для транспортування мас в'язкістю до 1000000 сПз. В'язкі, застигають і...

Детальніше

Бездоганний насос для перекачування меду: який він?

Одним з найбільш перспективних ринків АПК України є ринок меду. У 2017 році національні виробники заробили рекордні 87 млн. Дол. За рахунок бджільництва, що дозволило...

Детальніше

Імпелерні насоси для харчових продуктів

Харчова промисловість - одна з найважливіших галузей України. Вона об'єднує понад 20 господарств, провідними серед яких є: м'ясне, молочне, цукрове, олійно-жирової,...

Детальніше

Argal – провідний виробник хімічних насосів

Компанія Argal Pumps - світовий лідер з проектування і виробництва насосів з термопластичних полімерів і корозійностійких металевих сплавів для перекачування...

Детальніше

Кулачкові насоси в молочній промисловості

Молочні продукти - основне джерело харчування не тільки в українських сім'ях, так само вони широко вживаються жителями Північної і Центральної Європи. Кулінарні...

Детальніше

Огляд провідних виробників промислових насосів

Підбір промислового насосного обладнання - дуже відповідальний і важливий процес. Допущені на цьому етапі помилки можуть привести до частих поломок, надлишкового...

Детальніше

Як вибрати хімічний насос?

Як вибрати хімічний насос? Щорічно хімічна промисловість стрімко набирає обертів. Гірничодобувна галузь, металургія і навіть виробництво фармацевтики,...

Детальніше

Сфери застосування герметичних насосів

Сфери застосування герметичних насосів Герметичні насоси є різновидом хімічних насосів. Даний вид насосів використовується для перекачування найбільш...

Детальніше

Промислові насоси для хлібопекарської промисловості

Промислові насоси для хлібопекарської промисловості Основу конструкції відцентрового насоса становить колесо з лопатями, яке встановлено на валу в...

Детальніше

Промислові насоси для молочних виробництв

Промислові насоси для молочних виробництв ЗА 10 РОКІВ, понад 1000 ХАРЧОВИХ ВИРОБНИЦТВ В УКРАЇНІ ДОВІРИЛИ НАМ РІШЕННЯ СВОЇХ ВИРОБНИЧИХ ПРОЦЕСІВ...

Детальніше

Перекачування йогурту з фруктами: Вироб – 800 л / год; Тиск: 2 бар

Перекачування йогурту з фруктами: Вироб - 800 л / год; Тиск: 2 бар Завдання виробництва Продукт – Молочный десерт (йогурт) з наповнювачем з фруктів (Ягоди). Даний...

Детальніше

Перекачування сметани: Произв – 2700 л / год; Тиск: 2 бар

Перекачування сметани: Вироб - 2700 л / год; Тиск: 2 бар Завдання виробництва Продукт – Сметана Перекачування сметани здійснюється в бак для подальшої...

Детальніше

Перекачування молока: Произв – 2000 л / год; Тиск: 1,8 – 2 бар

Перекачування молока: Произв - 2000 л / год; Тиск: 1,8 - 2 бар Завдання виробництва Продукт – Молоко. Перекачування молока здійснюється в бак для зберігання і...

Детальніше

Промислові насоси для стивідорних компаній (Завантаження / вивантаження)

Промислові насоси для стивідорних компаній (Завантаження / вивантаження) Промислові насоси високої продуктивності для завантаження / розвантаження великих...

Детальніше

Промислові насоси для хлібних виробництв (Тісто, закваски, вода)

ХАРЧОВІ НАСОСИ ДЛЯ хлібопекарського і кондитерського виробництва Фахівці нашої компанії надають технічні рішення для виробників хлібобулочних і...

Детальніше

Шестеренні насоси – Огляд виробників, моделей.

Шестеренні насоси, надійний і універсальний тип насосного обладнання об'ємного дії, для застосування в багатьох галузях промисловості. Дані насоси...

Детальніше

Підбір насоса
Logo
Icon
Швидкий передзвон
Замовити розрахунок
Задати питання спеціалісту
Man
У вас є питання? Ми вам допоможемо!

Наш найкращий менеджер зателефонує вам за все через 10 хвилин. Це швидко і безкоштовно!