м. Київ, вул. Машинобудівна д. 50 Н, офіс 15

Гігієнічні

Технічні дані:

Продуктивність:

До 100 м3/час

Робочий тиск:

До 7 бар

В'язкість:

До 1000 cPs

Діаметр з'єднань:

От 1" до 3"

Температура:

До +150 С

ОПИС

Відцентрові насоси Vaterpass ідеально підходить для гігієнічного застосування в області молочних продуктів, продуктів харчування, напоїв, фармацевтичної та інших галузях промисловості, де необхідна кислотостійка сталь. У всіх аспектах проектування, конструкції і продуктивності, відцентрові насоси Vaterpass випереджають свою галузь на покоління, будучи більш міцними, ефективними й економічними, ніж інші відцентрові насоси.

КОНСТРУКЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ

Типи імпеллер

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ

Гігієнічна система завантаження
– Насоси Vaterpass використовують оновлену систему фронтального завантаження, забезпечуючи максимальну ефективність і очищення під тиском. Насоси були протестовані на відповідність стандартам ЕНЕDG і отримали санітарний стандарт 3-А.

Відцентрові насоси високого класу
– Насоси Vaterpass – єдині відцентрові насоси, що складаються з елементів, виконаним за технологією лиття по виплавлюваних моделях.

Гігієнічний матеріал
– Контактують з продуктами деталі виконані з нержавіючої сталі AiSi 31L. і забезпечують захист від корозії. Полірована поверхня 0,8 um забезпечують додаткову гігієнічність. (За бажанням: 0,4 um.

Ідеальна Бернадський чистка
– Компактна система завантаження, ідеальний дизайн корпусу і полірована поверхня забезпечують безрозбірного чистку і стерилізацію.

Швидке і легке обслуговування
– Унікальна конструкція відцентрових насосів Vaterpass, дозволяє здійснювати настройку импеллера, не вивільняючи насос з виробничою
лінії.

Варіанти виконання

Підбір насоса
Logo
Icon
Швидкий передзвон
Замовити розрахунок
Задати питання спеціалісту
Man
У вас є питання? Ми вам допоможемо!

Наш найкращий менеджер зателефонує вам за все через 10 хвилин. Це швидко і безкоштовно!