м. Київ, вул. Машинобудівна д. 50 Н, офіс 15

Хімічні

Технічні дані:

Продуктивність:

До 1600 м3/час

Робочий тиск:

До 12 бар

В'язкість:

До 1000 cPs

Діаметр з'єднань:

От 1" до 8"

Температура:

До +110 С

Опис

До групи хімічних насосів за конструктивними особливостями виконання об’єднані перекачують насоси для перекачки хімічних речовин і звичайної води.

Хімічно активні речовини поділяються за ступенем їх агресивності, залежно від інших властивостей таких як щільність, абразивність, температура і так далі, і за цими властивостями визначається матеріал проточної частини і всієї конструкції перекачується обладнання.

Конструкційні особливості

Для проточних частин хімічних насосів не використовують сірий чавун, так як він не стійкий до агресивних середовищ і може забруднити іонами заліза перекачувати речовина. До того ж, за технічними умовами для перекачування хімічних речовин має бути значний тиск на всмоктування, а це неможливо при використанні сірого чавуну.

Варіанти виконання

Вертикальні KGK

(RU) Вертикальные насосы являются идеальным решением для откачивания жидкостей из приямков, подземных резервуаров и прочего, чтобы максимально облегчить техническое обслуживание. Насос с двигателем собраны на опорной плите, и комплектуются нагнетательным трубопроводом и фильтром. Максимальная глубина погружения насоса до 4 метров

Механічне ущільненням ZMR

(RU) Серия ZMR представляет собою центробежный насос с горизонтальной осью вращения, закрытым двухсторонним корпусом, проточная часть которого изготовлена из усиленных полимеров, и таких материалов как: керамика, карбон и фторированных эластомеров. В насосе отсутствует контакт с металлическими компонентами. Комбинация указанных материалов обеспечивает лучшую производительность в узком секторе "химических насосов"

З Магнітною муфтою TMR

(RU) Данная линейка насосов предлагает решения для перекачки практически всех химически активных жидкостей: агрессивных, чистых, с твёрдыми включениями, жидкостей с абразивными включениями,коррозийных жидкостей.

Підбір насоса
Logo
Icon
Швидкий передзвон
Замовити розрахунок
Задати питання спеціалісту
Man
У вас є питання? Ми вам допоможемо!

Наш найкращий менеджер зателефонує вам за все через 10 хвилин. Це швидко і безкоштовно!