м. Київ, вул. Машинобудівна д. 50 Н, офіс 15

Мембранні

Технічні дані:

Продуктивність:

до 980 л./мин

Робочий тиск:

до 8 бар

В'язкість:

20 000 cPs

Діаметр з'єднань:

от 1/4" до 4"

Температура:

до + 110 С

Опис

Мембранні (Пневматичні) насоси серії ASTRA – високотехнологічні насоси об’ємного типу дії, які працюють від енергії стисненого повітря. Мембранні насоси мають компактні розміри, просту конструкцію і застосовуються для перекачування широкого спектра рідин. Для введення в експлуатацію, досить підключити насос до компресора з робочим діапазоном тиску від 2 до 7 бар (атм).

Принцип роботи

Для запуску насоса в роботу необхідно підключити його до компресора стисненого повітря. Перекачування починається з тиску, яке наповнювало систему, повітря на одну діафрагму, а потім на іншу. Ці діафрагми з’єднані між собою загальним валом. Виштовхуючи з одного боку відбувається всмоктування, з протилежного боку діафрагми, по черзі з одного боку втягує середовище і блокується його надходження, з іншого боку.

Переваги використання

  • Компактна, проста і надійна конструкція;
  • Широка гамма матеріалів комплектації насосів;
  • Ефективне перекачування рідких і в’язких продуктів;
  • Вибухобезпечне виконання (стандартно ZONE 1 і опціонально ZONE 2);
  • Робота в режимі «сухого ходу» без шкоди працездатності конструкції;
  • Перекачування рідин з різнорідними включеннями, навіть абразивними;
  • Висока Самовсмоктуюча здатність незаповненого насоса до -9 м.

Варіанти виконання

Скловолокно (FRP)

(RU) Мембранные насосы из эпоксидной смолы винилового эфира, армированные стекловолокном. Насосы в данном исполнении, имеют самую высокую среди смол и пластиков химическую стойкость и механическую стойкость, сравнимую с некоторыми металлическими сплавами.

Пластик (PP, PVDF)

(RU) Пластиковые мембранные насосы из полипропилена и поливинилхлорида имеют высокую резистентность к химически агрессивным жидкостям, что и обуславливает использование таких комплектаций для транспортировки, загрузки и разгрузки агрессивных сред (кислоты, щелочи, спирты и пр.)

Алюміній (ALU)

(RU) Алюминиевые мембранные насосы широко применяют в лакокрасочных и картонобумажных производствах, упаковочных предприятиях, для перекачивания растворителей, красок и различных клеев, а также других жидкостей.

Нержавіюча сталь (SS, FDA)

(RU) Пищевые насосы из нержавеющей стали используют для перекачивания жидкостей в пищевой промышленности (пищевой сертификат FDA), а также химически агрессивных жидкостей.

Підбір насоса
Logo
Icon
Швидкий передзвон
Замовити розрахунок
Задати питання спеціалісту
Man
У вас є питання? Ми вам допоможемо!

Наш найкращий менеджер зателефонує вам за все через 10 хвилин. Це швидко і безкоштовно!