м. Київ, вул. Машинобудівна д. 50 Н, офіс 15

  • Швидкість потоку при 2,5 / 3 бари: 2650 – 1893 л / год
  • Мотор: 8,8 – 6 кВт
  • Кількість поршнів: 2
  • Фітинги: DIN 100 11851
  • Вага: 510 кг
  • Електропривод: Електричний 1-2-швидкісний двигун зі змінною швидкістю обертання

Поршневий насос RC2-Mxl може переносити агресивні і абразивні середовища, такі як винна кислота і осад, гарячі речовини до + 100 ° C і в’язкі консистенції. Особливі демпфери пульсацій рівномірно розподіляють робочий тиск, уникаючи турбулентності в перекачується рідини і усуваючи ефекти змінного тиску. Такий насос зберігає свою високу продуктивність навіть при перекачуванні щільних, гарячих або холодних рідин з високим вмістом газу.

Завдяки увазі до кожної деталі на етапі складання, а також при правильному і регулярному технічному обслуговуванні, поршневий насос RC2-Mxl вважається дуже довговічним. Середній термін служби обладнання становить близько 40-50 років.

Характеристика роботи з одношвидкісними двигунами

Технічні дані з двигуном на 1 швидкості

Швидкість обертання Потік Перепад тисків Потужність приводу Перепад тисків Потужність приводу Перепад тисків Потужність приводу
Об / хв м³ / год бар кВатт бар кВатт бар кВатт
75 66 2.0 5.5 3.5 9 4.0 11
50 44 2.0 4 3.0 3.5 4.0 7.5

Якщо Ви хочете купити насос поршневий RC2-Mxl за мінімальною ціною, Ви можете зв’язатися з нашими фахівцями найбільш зручним для вас способом. Також можливо оформити онлайн-замовлення прямо на сайті, просто заповнивши цю форму .

У разі якщо Вам потрібна консультація з купівлі або підбору обладнання, інженери нашої компанії будуть раді допомогти. Звернувшись в Vaterpass, Ви отримаєте повний цикл сервісу: від розробки перекачивающей системи з грамотним підбором помпи до установки механізму на виробництво з навчанням персоналу і подальшої цілодобовою підтримкою фахівців, офіційною гарантією та моментальної заміною швидкозношуваних деталей.

Ціна на поршневий насос в компанії Vaterpass майже завжди нижче середньої, оскільки ми є ексклюзивними представниками кращих світових виробників насосів. Ставши нашими партнерами ви отримаєте найвищу якість перекачує вироби і бездоганний сервіс за розумну вартість.

Підбір насоса
Logo
Icon
Швидкий передзвон
Замовити розрахунок
Задати питання спеціалісту
Man
У вас є питання? Ми вам допоможемо!

Наш найкращий менеджер зателефонує вам за все через 10 хвилин. Це швидко і безкоштовно!