м. Київ, вул. Машинобудівна д. 50 Н, офіс 15

Насос для перекачивания мяса и птицы

Насос для перекачування м’яса і птиці

М’ясо є важливим джерелом харчування для багатьох людей. Світовий попит постійно зростає: за останні 50 років виробництво м’яса збільшилось в чотири рази. Сьогодні світ виробляє понад 320 мільйонів тонн на рік.

Курка домінує в споживанні м’яса, оскільки вона, як правило, доступна за ціною, містить мало жиру і стикається з невеликими релігійними і культурними бар’єрами. Це грає на руку українським виробникам, які за три останні роки вивели Україну в третього за обсягами постачальника курячого м’яса в Європу.

Очікується, що глобальні ринки переробленого м’яса будуть рости і далі, тому для підтримки конкурентоспроможності виробникам важливо використовувати надійне і енергоефективне технологічне обладнання. Значиму роль в цьому відіграють насоси, які використовуються для переміщення товарів при приготуванні обробленого м’яса.

Компанія Vaterpass пропонує насосні рішення для м’ясної і птахопереробної промисловості. Наші насоси можуть допомогти на всіх етапах переробки та упаковки м’яса і птиці, а також підвищити ефективність і підтримувати високоякісні санітарні стандарти, які мають вирішальне значення для харчової індустрії.

Кулачкові насоси

 

РІШЕННЯ

      &ПРОДУКТИ

Переробка м’яса Птахівництво Переробка риби і морепродуктів Обробка відходів Харчові і кормові інгрідієнти

Гігієнічні насоси Vaterpass для харчової промисловості відповідають вимогам по перевалці м’яса завдяки м’якій дії, що забезпечує підтримку якості і цілісності продукту. Використовуючи наші спеціальні конструкції, можна обробляти частки великого розміру, включаючи цілі курячі грудки без пошкоджень. Устаткування ідеально підходить для транспортування побічних продуктів переробки, що складаються з крові, кишечника, шкіри, голови або інших частин туші.

Насоси, що підтримують мийку і обробку гарячою парою SIP / CIP можуть використовуватися для промивання устаткування після перенесення м’яса або в бойнях.

Основні застосування насосів Vaterpass:

 • Переробка продуктів птахівництва, свинарства і т.д.
 • Перенесення, порційна подача і упаковка м’яса.
 • Подача чутливих продуктів: ціла риба, морепродукти.
 • Обслуговування цеху оброблення та обвалки: перекачування ший, шлунків, печінки, сердець, лап, шматочків м’яса, жиру і т.д.
 • Перенесення гарячих олій.
 • Насоси повернення конденсату.
 • Насоси для забійного цеху м’ясокомбінату і птахофабрики.
 • Перекачування і збір крові, транспортування крові з ванни знекровлення (насос для крові), насос для подачі і відведення крові.
 • Насос для тваринного жиру, жирів із сировини тваринного походження;
 • Насос для перекачування топленого жиру;
 • Насос для розрідженої сировини;
 • Насос для виробництва тваринних білків;
 • Насос для шматочків і підливи вологих кормів для тварин.

Гвинтові насоси

Перистальтичні насоси

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ПЕРЕВАГИ

НАСОСІВ VATERPASS ДЛЯ М’ЯСНОЇ ТА ПТАХОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Більше 10 років ми працюємо з клієнтами зі сфери переробки м’яса та птиці, і чітко розуміємо їх конкретні потреби. Найчастіше віддають перевагу насосам, які відповідають наступним вимогам:

 • делікатна подача з низьким зсувом;
 • стабільна продуктивність;
 • можливість цілодобової роботи;
 • проста конструкція, яка не вимагає спеціального персоналу для обслуговування агрегату;
 • підтримка функції очищення на місці SIP / CIP.

Рішення Vaterpass індивідуально розробляються під кожного клієнта на основі високоякісних європейських насосів з бездоганною репутацією. Санітарно-технічні помпи надають безліч переваг, серед яких:

Чудова усмоктувальна здатність (самовсмоктування до 8 м) і конструкція з низькою пульсацією забезпечують плавний і рівномірний потік, зберігаючи цілісність продукту.
Всі внутрішні поверхні механізму піддаються дзеркальній поліровці: стандартна 0,6 ㎛Ra, опційна 0,4 ㎛Ra (16Ra, 192grit). У камері виключені «застійні» зони.
Припускаються перенесення високов’язких (до 1 млн. СПЗ) або рідких продуктів при високих температурних режимах. Обробляють тверді частинки діаметром до 5 см
Можливе очищення за допомогою очищаючих хімічних засобів або гарячої пари. Завдяки інноваційному дизайну насоси працюють під час процедури CIP / SIP навіть при високих температурах.
Деякі типи механізмів допускають горизонтальну і вертикальну можливість монтажу
Можлива робота 24/7 завдяки вдосконаленим конструкціям, які зводять до мінімуму перегрів при високих швидкостях безперервної роботи.
Мінімальна витрата енергії, висока ефективність, низькі витрати на техобслуговування і тривалий термін служби.
Всі змочувані деталі насоса відповідають санітарним нормам FDA і 3A та виготовлені відповідно до правил EHEDG.
Європейська Гігієнічна Інженерно-Дизайнерська Група (EHEDG) Управління з контролю за продуктами і ліками США (FDA) Європейський регламент (ЄС)№1935/2004
Відповідність стандартам Європейського союзу (CE) Сертифікація по стандарту ISO 9001 Маркування 3А

 

Купити насос для м’яса та птиці

Насоси Vaterpass добре зарекомендували себе в харчовій індустрії для перекачування рідин, що містять м’які і тверді речовини. Конструкція з низьким зсувними зусиллям і низькими експлуатаційними витратами забезпечуює чудове поводження з твердими частинками, зводить до мінімуму пошкодження і дозволяє виробляти високоякісний кінцевий продукт для м’ясної і птахопереробної промисловості.

Висококваліфіковані фахівці готові дати вам кращі рекомендації з вибору насосного обладнання. Просто зв’яжіться з нами по тел. 067-354-63-63, 044-360-05-34 або заповніть форму онлайн!

<< Повернутися в блог
Схожі публікації
Насос для перекачування яєць

Насос для перекачування яєць Промислові насоси від компанії Ватерпасс використовуються не тільки в важких умовах виробництва. Вони також відмінно...

Детальніше

7 правил підбору насоса для сільського господарства

Однією з найважливіших галузей України є сільське господарство. Неможливо переоцінити значення фермерства для економіки країни, чим пояснюється його активний...

Детальніше

JEC pumps – лидер среди производителей промышленных насосов

Компания JEC PUMPS – всемирно известный производитель и проектировщик пневмогидравлических систем и промышленных насосов. Страна: Южная Корея Год основания: 1991 ...

Детальніше

Огляд провідних виробників промислових насосів

Підбір промислового насосного обладнання - дуже відповідальний і важливий процес. Допущені на цьому етапі помилки можуть привести до частих поломок, надлишкового...

Детальніше

Підбір насоса
Logo
Icon
Швидкий передзвон
Замовити розрахунок
Задати питання спеціалісту
Man
У вас є питання? Ми вам допоможемо!

Наш найкращий менеджер зателефонує вам за все через 10 хвилин. Це швидко і безкоштовно!