м. Київ, вул. Машинобудівна д. 50 Н, офіс 15

Насоси для перекачування і дозування напоїв

Насоси для перекачування і дозування напоїв

Сучасне виробництво напоїв вже неможливо уявити без різноманітних насосів. Помпи застосовуються практично на всіх етапах виготовлення: від подачі інгредієнтів, їх змішування, транспортування до дозування і розливу в пляшки. Кожен окремий процес вимагає певних параметрів і показників продуктивності, нагрівання або охолодження, сильного натиску або делікатній подачі. Тому на сьогоднішній день існує велика кількість обладнання для виробництва напоїв зі своїми нюансами та функціями.

Компанія «Vaterpass» вже більше 10 років надає надійні системи перекачування. Маючи за спиною величезний практичний досвід виробництва напоїв, ми сміливо можемо стверджувати: ЯКІСНІ ПРОДУКТИ ВИМАГАЮТЬ ЯКІСНОГО ОБЛАДНАННЯ! Від правильно підібраного насоса часто залежить цілісність процесу, дотримання рецептур і кінцева безпечність харчового продукту.

ДОТРИМАННЯ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ ВИРОБНИЦТВА ЗА ДОПОМОГОЮ НАСОСІВ VATERPASS ПІД БУДЬ ЗАВДАННЯ

Виноробні / винні заводи

Ланцюжок виробництва вина дуже тривала і копітка. В процесі сировину проходить через безліч обладнання, яке повинно бути гігієнічним і стійким до впливу корозійних середовищ – виноградної мезги і сусла.

ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ

Пивоварні / пивоварні заводи

При виготовленні пива необхідно вибирати обладнання, яке дає максимально низький зрушення і делікатну пульсацію, щоб уникнути спінювання. Гігієнічні аспекти механізму та миюча здатність також грають важливу роль: процес повинен залишатися закритим, будь-яке забруднення технологічних рідин повинно бути виключено на кожній стадії виробництва.

ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ

Виробництво соків, смузі, компоту, морсу

Розміри входу / виходу насоса, як і тип перекачування повинні індивідуально визначатися і виконуватися з урахуванням конкретних властивостей напою, в якому важливо зберегти цілими частки фруктів, овочів, зелені.

Лікеро-горілчане виробництво

Тут акцент робиться на безпечному транспортуванні рідин у вибухонебезпечному середовищі. Надані нами насоси мають сертифікат ATEX, необхідний для роботи обладнання в цій галузі.

Безалкогольні напої

Насоси Vaterpass для виробництва лимонадів і енергетиків ідеально справляються з завданнями змішування і карбонізації. Висока стерильність забезпечується відсутністю застійних зон, високим ступенем електро-полірування 0,4 μm і можливістю мийки (CIP) і стерилізації (SIP).

ЯКИМ ПОВИНЕН БУТИ ХАРЧОВОЇ НАСОС ДЛЯ НАПОЇВ?

Тісна та довготривалу співпрацю з кращими світовими виробниками насосів дозволяє нам пропонувати своїм партнерам найкращі цінові умови, а також індивідуальні та конкурентоспроможні рішення. При поставці насосів для підприємств харчової індустрії ми звертаємо особливу увагу на:

Гігієнічне виконання. Полірована поверхня, відсутність «мертвих зон» і швів складають основу системи, забезпечуючи абсолютну гладкість і запобігаючи розмноженню бактерій.

Легка очистка. Одним з основних переваг наших перекачувальних систем для харчової промисловості є те, що вони підтримують CIP-мийку і SIP-стерилізацію гарячою парою.

Економічні рішення.

Ми пропонуємо насоси та системи з сучасними двигунами зі зниженим енергоспоживанням, високою ефективністю, мінімальним технічним обслуговуванням і тривалим терміном служби.

Мінімізація простою. Наші системи надзвичайно надійні і вимагають мінімального обслуговування. Ви отримуєте максимальну ефективність і уникаєте дорогих простоїв.

Міжнародні стандарти. Всі наші насоси, системи і комплектуючі відповідають всім основним міжнародним стандартам, таким як FDA, EHEDG, A3, CE, ISO 9001, Ex і ATEX.

Спеціальні матеріали. За запитом ми можемо розробити перекачують системи зі спеціальних матеріалів, що не роблять фізико-хімічного впливу на перекачується середу, таких як титан, PTFE, білий EPDM, дуплексная нержавіюча сталь і ін. Звертайтеся до наших менеджерів для отримання додаткової інформації.

ТИПИ НАСОСІВ ДЛЯ НАПОЇВ

Типи насосів, зазвичай використовуваних для виготовлення напоїв, включають відцентрові, роторно-лопатеві (кулачкові) і імпелерні.

Відцентрові насоси є найбільш популярними. Вони здатні перекачувати як чисті середовища,так і дуже мутні рідини з включенням.Гігієнічні серії виконані за всіма найвищим стандартам харчової промисловості: полірування внутрішніх поверхонь до 0,4 μm; деталі з нержавіючої сталі SS 316 L; підтримують самостійну безрозбірного чистку і стерилізацію. Доступна функція самоусмоктування до 7 м. Для відкачування рідин містять повітря і газ.
Імпелерні насоси з гнучким робочим колесом будуть ідеальним рішенням для дбайливого транспортування продуктів із середньою в’язкістю до 6000 cPs. Ці агрегати зберігають структуру рідини і її включень (частинок фруктів, овочів, горіхів і ін.). Здатність самоусмоктування з глибини до 8 м. Дозволяє зручно розташувати механізм, а функція реверсу (зміни напрямку перекачування) робить очистку трубопроводу особливо ефективною і простою. Цей тип насосів також користується високим попитом в харчопромі через доступної ціни, невеликих габаритів, високих показників ККД.  
Кулачкові насоси найбільш довговічні з усіх можливих типів обладнання за рахунок надійної конструкції, високої точності виготовлення і відсутності швидкозношуваних деталей. Це відбивається них їх більш високу вартість, але вони окупають себе постійної безперебійною роботою протягом десятків років. Мають сертифікацію за найвищими світових стандартів FDA, EHEDG, A3 і ін. Їх часто вибирають для делікатного подачі рідких або особливо в’язких чутливих до зрушення середовищ. Серед представлених моделей в наявності є спеціальні кулачкові насоси для виробництва вина.  

Vaterpass пропонує різноманітні насоси для санітарно-технічного застосування, що працюють в широкому діапазоні в’язкості, тисків, швидкостей потоку та ефективності. Великий асортимент дозволяє вирішувати стандартні і специфічні завдання в області виробництва напоїв:

  • Перекачування інгредієнтів в загальні ємності
  • Змішування компонентів
  • Подача готових напоїв в системи очищення від осаду, фільтрації
  • Використання в процесах бродіння, гомогенізації
  • Перекачування і надточне дозування продукції на лінії розливу в тару
  • Виконання CIP-мийки та SIP-стерилізації
  • Робота з високотемпературними рідинами в варочном цеху

ВИБІР ПРАВИЛЬНОЇ МОДЕЛІ ОБЛАДНАННЯ

Щоб вибрати правильний насос для вашого технологічного процесу, необхідно відповісти на ряд питань:

Які ваші вимоги до всмоктуючої / нагнетательной голівці?
Яка в’язкість продукту?
Який відсоток сухих речовин і розмір твердих включень присутній у продукті?
Чи є речовина чутливим до зрушення?
Яка його температура?
Чи потрібні функції CIP і SIP?
Яка питома маса перекачується?
Який у нього pH?
Чи є абразиви в виробі? Наприклад, наявність цукру
Скільки годин повинен працювати насос? Від цього буде залежати його розмір і продуктивність
Які типи насосних приладдя повинні бути інтегровані в систему? Наприклад, приводи з регульованою швидкістю, датчики навантаження або системи контролю.

Ви можете прямо зараз заповнити електронний бриф, щоб досвідчені інженери Vaterpass допомогли вам з вибором і ознайомили з вартістю оснащення.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Оптимізує СВОЄ ВИРОБНИЦТВО РАЗОМ З швидку та компетентну СЕРВІСОМ VATERPASS!

<< Повернутися в блог
Схожі публікації
Насос для перекачивания мяса и птицы
Насос для перекачування м’яса і птиці

М'ясо є важливим джерелом харчування для багатьох людей. Світовий попит постійно зростає: за останні 50 років виробництво м'яса збільшилось в чотири рази. Сьогодні...

Детальніше

Насосы для перекачивания смолы
Насоси для перекачування смоли

Сучасні тенденції в дизайні приміщень та архітектурі будівель вимагають постійних інновацій у виробництві оздоблювальних і будівельних матеріалів. Як наслідок...

Детальніше

Proizvodstvo-zhelatinovyh-produktov-s-pomoshchyu-nasosov-Vaterpass
Виробництво желатинових продуктів за допомогою насосів Ватерпасс

Чи траплялося так, коли Ви коштували зефір або жувальну цукерку, що продукти трохи хрустіли? Якщо так, це може означати, що щось пішло не так під час виробництва...

Детальніше

Насосы для рыбы и морепродуктов
Насоси для риби і морепродуктів

Щорічно по всьому світу споживається 130 мільйонів тонн риби і морепродуктів. Висока конкуренція, зростаючі ціни на комунальні послуги, вимогливі споживачі – все...

Детальніше

(RU) Сферы применения шестеренных насосов

Вибачте цей текст доступний тільки в...

Детальніше

(RU) Petroland – Качество без компромиссов

Вибачте цей текст доступний тільки в...

Детальніше

(RU) Перекачивание питьевого йогурта насосом JEC Pumps ZL

Вибачте цей текст доступний тільки в...

Детальніше

(RU) Насосы для лакокрасочной промышленности

Вибачте цей текст доступний тільки в...

Детальніше

(RU) Перекачивание азотной кислоты насосом Argal

Вибачте цей текст доступний тільки в...

Детальніше

Мембранні і хімічні насоси Fluimac

Мембранні і хімічні насоси Fluimac Компанія «Vaterpass» є ексклюзивним дистриб'ютором ТМ «Fluimac» в Україні. Як офіційні представники даного бренду, ми завжди готові...

Детальніше

Насос для производства кормов для животных

Насос для виробництва кормів для тварин Корм надає фундаментальний вплив на продуктивність, здоров'я і благополуччя звірів. Щоб досягти балансу між цими...

Детальніше

Насоси для перекачування і дозування напоїв

Насоси для перекачування і дозування напоїв Сучасне виробництво напоїв вже неможливо уявити без різноманітних насосів. Помпи застосовуються практично на всіх...

Детальніше

Насос для перекачування томатної пасти або концентрату

Насос для перекачування томатної пасти або концентрату Томатная паста або томатний концентрат - це в'язка і абразивна консистенція, перекачування якої під силу...

Детальніше

Насоси для каустика (каустичної соди)

Насоси для каустика (каустичної соди) Каустична сода (або гідроксид натрію, їдкий натр) - природний побічний продукт виробництва хлору. За законами хімії, на...

Детальніше

Гвинтові насоси для в’язких продуктів

Гвинтові насоси для в'язких продуктів Сьогодні існує безліч видів насосів для в'язких і нетекучих речовин.Кожен тип такого обладнання має свої переваги і...

Детальніше

Насос для перекачування гліцерину

Насос для перекачування гліцерину Гліцерин (гліціловий спирт)–матеріал видатної корисності з досить широкою сферою застосування. Даний компонент отримують...

Детальніше

Насос для перекачування яєць

Насос для перекачування яєць Промислові насоси від компанії Ватерпасс використовуються не тільки в важких умовах виробництва. Вони також відмінно...

Детальніше

Який промисловий насос вибрати для перекачування сметани

Який промисловий насос вибрати для перекачування сметани Молочні товари - одні з найбільш затребуваних продуктів в Україні, а тому цей ринок досить розвинений,...

Детальніше

Шиберні насоси, які вибирають для газової промисловості

Шиберні насоси, які вибирають для газової промисловості У переліку перекачує обладнання від компанії Vaterpass є насоси, спеціально розроблені відповідно до вимог...

Детальніше

Насоси для нетекучих складів

Насоси для нетекучим складів Не завжди завдання виробництва припускають перекачування рідких середовищ. Досить часто до нас звертаються за насосами, здатними...

Детальніше

Перекачування цукрового сиропу на фармацевтичній фабриці

Перекачування цукрового сиропу на фармацевтичній фабриці Практичний кейс Кілька місяців тому ми мали досвід підбору перекачує обладнання для вітчизняного...

Детальніше

Насоси для кондитерської промисловості

Пишаємося нашою кондитерської промисловістю! Незважаючи на великий обвал ринку в 2014 році, українські виробники потроху збільшують колишні обсяги за рахунок...

Детальніше

Насоси для масложирової промисловості

Масложирова галузь в Україні є одним з найбільш перспективних агропромислових напрямків. Її інвестиційна привабливість залишається вище середнього рівня і...

Детальніше

Перекачування сполучних смол при виробництві ДСП-плит

Перекачування сполучних смол при виробництві ДСП-плит кейс Кейс Місяць тому команда Vaterpass отримала запит від деревообробного підприємства випускає...

Детальніше

Що потрібно знати про насосах для пивної промисловості?

Сьогодні в індустрії напоїв великий інтерес становить ніша пива. Вперше за останні 9 років український пивний ринок припинив падіння і почав відроджуватися. Так,...

Детальніше

Огляд самоусмоктувальних насосів: види, принцип роботи, сфери застосування

Огляд самоусмоктувальних насосів: види, принцип роботи, сфери застосування Сьогодні хочемо докладніше розповісти про одну суттєвої функції насосів, а саме про...

Детальніше

Плюси і мінуси мембранних насосів

Плюси і мінуси мембранних насосів Мембранні (діафрагмові) помпи відносяться до об'ємного типу обладнання. Вони отримали свою назву через найважливішу деталь...

Детальніше

Перекачування клею перистальтичним насосом

Перекачування клею перистальтичним насосом В'язкі рідини створюють досить великий опір при перекачуванні, тому для роботи з ними необхідно особливо потужне,...

Детальніше

Особливості перекачування продуктів косметичної промисловості

Ринок косметичних виробів і засобів гігієни - один з найпрогресивніших. У 2017 році його частка від загального прибутку всіх виробничих галузей України склала менше...

Детальніше

Все, що Вам потрібно знати про насосах для виробництва вина

За останні кілька десятків років у промисловому виноробстві відбулися значні зміни, пов'язані з впровадженням нового обладнання для переробки винограду та...

Детальніше

Перекачування шоколаду шестерінчастим насосом серії PD

Перекачування шоколаду шестерінчастим насосом серії PD Не секрет, що в харчовій промисловості використовуються спеціальні насоси з підвищеним ступенем...

Детальніше

Liverani – експерт в технології перекачування рідини

Компанія Liverani - виробник промислових насосів і пресів, які виготовляються на основі високоякісної сировини, сучасних технологій і відповідно до стандартів CE....

Детальніше

7 правил підбору насоса для сільського господарства

Однією з найважливіших галузей України є сільське господарство. Неможливо переоцінити значення фермерства для економіки країни, чим пояснюється його активний...

Детальніше

Сфери застосування мембранних насосів

Сфери застосування мембранних насосів Активний розвиток технологій сприяє появі нових видів обладнання, що відповідає більш високим виробничим потребам. Саме...

Детальніше

Насос для перекачування фруктових і овочевих пюре

Развивая тему о насосах для пищевых продуктов, мы решили отдельно рассказать об агрегатах для перекачивания фруктово-овощного пюре. Данный продукт имеет свою...

Детальніше

JEC pumps – лидер среди производителей промышленных насосов

Компания JEC PUMPS – всемирно известный производитель и проектировщик пневмогидравлических систем и промышленных насосов. Страна: Южная Корея Год основания: 1991 ...

Детальніше

Перекачування в’язких мас. Який насос вибрати?

Насос для перекачування в'язкої рідини - це агрегат із спеціально посиленою конструкцією для транспортування мас в'язкістю до 1000000 сПз. В'язкі, застигають і...

Детальніше

Бездоганний насос для перекачування меду: який він?

Одним з найбільш перспективних ринків АПК України є ринок меду. У 2017 році національні виробники заробили рекордні 87 млн. Дол. За рахунок бджільництва, що дозволило...

Детальніше

Імпелерні насоси для харчових продуктів

Харчова промисловість - одна з найважливіших галузей України. Вона об'єднує понад 20 господарств, провідними серед яких є: м'ясне, молочне, цукрове, олійно-жирової,...

Детальніше

Argal – провідний виробник хімічних насосів

Компанія Argal Pumps - світовий лідер з проектування і виробництва насосів з термопластичних полімерів і корозійностійких металевих сплавів для перекачування...

Детальніше

Кулачкові насоси в молочній промисловості

Молочні продукти - основне джерело харчування не тільки в українських сім'ях, так само вони широко вживаються жителями Північної і Центральної Європи. Кулінарні...

Детальніше

Огляд провідних виробників промислових насосів

Підбір промислового насосного обладнання - дуже відповідальний і важливий процес. Допущені на цьому етапі помилки можуть привести до частих поломок, надлишкового...

Детальніше

Як вибрати хімічний насос?

Як вибрати хімічний насос? Щорічно хімічна промисловість стрімко набирає обертів. Гірничодобувна галузь, металургія і навіть виробництво фармацевтики,...

Детальніше

Сфери застосування герметичних насосів

Сфери застосування герметичних насосів Герметичні насоси є різновидом хімічних насосів. Даний вид насосів використовується для перекачування найбільш...

Детальніше

Промислові насоси для хлібопекарської промисловості

Промислові насоси для хлібопекарської промисловості Основу конструкції відцентрового насоса становить колесо з лопатями, яке встановлено на валу в...

Детальніше

Промислові насоси для молочних виробництв

Промислові насоси для молочних виробництв ЗА 10 РОКІВ, понад 1000 ХАРЧОВИХ ВИРОБНИЦТВ В УКРАЇНІ ДОВІРИЛИ НАМ РІШЕННЯ СВОЇХ ВИРОБНИЧИХ ПРОЦЕСІВ...

Детальніше

Перекачування йогурту з фруктами: Вироб – 800 л / год; Тиск: 2 бар

Перекачування йогурту з фруктами: Вироб - 800 л / год; Тиск: 2 бар Завдання виробництва Продукт – Молочный десерт (йогурт) з наповнювачем з фруктів (Ягоди). Даний...

Детальніше

Перекачування сметани: Произв – 2700 л / год; Тиск: 2 бар

Перекачування сметани: Вироб - 2700 л / год; Тиск: 2 бар Завдання виробництва Продукт – Сметана Перекачування сметани здійснюється в бак для подальшої...

Детальніше

Перекачування молока: Произв – 2000 л / год; Тиск: 1,8 – 2 бар

Перекачування молока: Произв - 2000 л / год; Тиск: 1,8 - 2 бар Завдання виробництва Продукт – Молоко. Перекачування молока здійснюється в бак для зберігання і...

Детальніше

Промислові насоси для стивідорних компаній (Завантаження / вивантаження)

Промислові насоси для стивідорних компаній (Завантаження / вивантаження) Промислові насоси високої продуктивності для завантаження / розвантаження великих...

Детальніше

Промислові насоси для хлібних виробництв (Тісто, закваски, вода)

ХАРЧОВІ НАСОСИ ДЛЯ хлібопекарського і кондитерського виробництва Фахівці нашої компанії надають технічні рішення для виробників хлібобулочних і...

Детальніше

Шестеренні насоси – Огляд виробників, моделей.

Шестеренні насоси, надійний і універсальний тип насосного обладнання об'ємного дії, для застосування в багатьох галузях промисловості. Дані насоси...

Детальніше

Підбір насоса
Logo
Icon
Швидкий передзвон
Замовити розрахунок
Задати питання спеціалісту
Man
У вас є питання? Ми вам допоможемо!

Наш найкращий менеджер зателефонує вам за все через 10 хвилин. Це швидко і безкоштовно!