м. Київ, вул. Машинобудівна д. 50 Н, офіс 15

Гвинтові насоси для в’язких продуктів

Гвинтові насоси для в’язких продуктів

Сьогодні існує безліч видів насосів для в’язких і нетекучих речовин.Кожен тип такого обладнання має свої переваги і недоліки, з огляду на сферу застосування, фізико-хімічні властивості продукту, виробничі технології, ККД і багато іншого.

Але якщо Вам потрібно насос:

для дуже густих і в’язких середовищ (до 1000000 СПЗ) з помірною або високою температурою переробки (до 150 ° C)
коли важлива дбайлива транспортування зі збереженням структури включень (твердих і м’яких).
який буде використовуватися для відкачування сумішей з резервуарів, контейнерів, бочок або інших ємностей, а також для їх транспортування.
кий можна застосовувати як на гігієнічних харчових виробництвах, так і в складних забруднених сферах промисловості.

Тоді розгляньте для себе варіант використання гвинтового насоса.

Як працює обладнання?

Гвинтові (або шнекові) насоси визначають до роторного типу обладнання. Вони складаються з одного або декількох гвинтів, поміщених в щільно охоплює корпус, з торцевих сторін якого розташовані гвинти з усмоктувальними і нагнітальними камерами. Принцип роботи полягає в переміщенні суміші вздовж гвинтової осі в просторі, що утворюється між канавками гвинта і поверхнею корпусу.

Кількість ступенів ротора-статора визначає тиск речовини на виході, яке може нагнітатися до 48 бар. У свою чергу діаметр ротора визначає продуктивність, яка може становити до 320 м³ / год.

Гвинтовий тип механізму цінують за делікатну подачу матеріалу без сплющивания, центрифугування, поштовхів, пульсацій або інших можливих фізичних ушкоджень продукту. Рівний потік забезпечується за рахунок сталості площі порожнини між статором і ротором.

До переваг, якими ще наділений шнековий насос, можна додати можливість дозування, високу зносостійкість і простоту конструкції, що забезпечує зручність обслуговування. Легка і зручна регулювання параметрів роботи (при наявності приводу частотного типу) можлива через чітку подачі рідини, яка пропорційна швидкості обертання. Крім цього, пристрій оптимально збалансовано і практично не створює шуму при роботі.

Які можливі варіанти виконання?

Перед тим, як купити найбільш підходящу для конкретного завдання модель, важливо ознайомитися з основними характеристиками різних конструкцій. Класифікація відбувається з урахуванням відмінностей за такими параметрами, як продуктивність, ККД, робочий тиск і т.д.

Шнековий насос Varisco Vulcan

Перекачує гвинтовий насос об’ємного типу з автоматичною ротаційної заправкою, в якому усмоктувальна частина складається з двох елементів: ротора і статора. Можливі два варіанти виконання приєднань – фланцеве і з завантажувальним бункером.

 • Производительность: до 110 м³/час
 • Тиск: до 48 бар
 • Частота обертання валу: до 1000 об / хв
 • Тверді частки: до 29 мм
 • М’які частинки: до 58 мм
 • Матеріал корпусу: чавун EN GJL 250 або нержавіюча сталь AISI 304-316
 • Доп. функції: наявність реверсу, самоусмоктування, обвідний контур (байпас)

Гвинтові насоси Liverani

Моноблочний зубчастий електронасос GEAR BASE Моноблочний зубчастий електронасос GEAR Одногвинтовий насос серії MO-B
Для густих середовищ без твердих включень.

 • Мд: 2,2-15 кВт
 • Q: 105-940 л/год
Для щільних, тягучих сумішей без твердих включень.

 • Мд: 0,25-1,85 кВт
 • Q: 5-70 л/год
Для морського сектора при завданнях наповнення і спорожнення резервуарів для відходів, стічних вод, в’язких рідин і масел.

 • Мд: 0,55 кВт
 • Q:1650-3150 л/год
Одногвинтовий насос MO-I дногвинтовий насос насос MXF INCA Одногвинтовий насос MXF
У харчовій та хімічній промисловості використовується для перекачування тягучих середовищ з твердими включеннями.

 • Мд: 0,18-4 кВт
 • Q:250-18000 л/год
Для транспортування харчових і хімічних сумішей (нетекучим, в’язких і з твердими включеннями).

 • Мд: 1,5-15 кВт
 • Q:640-105000 л/год
Для транспортування харчових і хімічних продуктів (в’язких і з твердими включеннями).

 • Мд: 1,1-15 кВт
 • Q:1600-80000 л/год

** Мд – потужність двигуна; Q – продуктивність

Гвинтові насоси CMO POMPE

Консольні гвинтові насоси PS Обертається насос прямого витіснення MN Вертикальні гвинтові насоси PV
Максимальна продуктивність досягається при перекачуванні солоної води, відходів звалювання, одноклітинного цементу, шламу мармуру, вапняної замазки, синтетики смоли, ливарний шлам і т. д.

 • P: від 0 до 30 бар.
 • Q: від 50 до 4000 л/хв.
Для перекачування сусла, виноградних грон, фруктових соків, джемів, мармеладу, масел, кислот, адгезивів, шламу з пористого цементу, мармуру, вапняної замазки і т. д.

 • P: від 0 до 14 бар
 • Q: від 3,3 до 2700 л/хв

 

Як і в випадку стандартних одношнекових насосів, областей застосування досить багато: сільське господарство, хімічна промисловість, будівництво, очищення води, продукти харчування і напої, косметика і фармацевтика.

 • P: от 5 до 20 бар.
 • Q: от 1,2 до 2700 л/хв

** P – тиск; Q – продуктивність.

Ми пропонуємо вам надійні гвинтові насоси від італійських заводів Varisco, Liverani, CMO POMPE, чиє якість і надійність оцінили споживачі у всьому світі. Це виробники з великим досвідом розробки та обслуговування перекачує обладнання, що дозволяє їм створювати одні з кращих пристроїв на ринку.

Де рекомендується використовувати?

Широкий модельний ряд гвинтових насосів від компанії «Ватерпасс» дозволить підібрати агрегат для будь-якого технологічного процесу. До того ж, самі по собі шнекові помпи підходять для перекачування сумішей різних типів: клейких, густих, липких, пастоподібних, концентрованих, щільних, абразивних, з різноманітними включеннями.

Коли оснащення використовується в харчовій, косметичній, фармацевтичній сфері – там, де висувають підвищені гігієнічні вимоги – застосовуються санітарні одногвинтові насоси. Їх класична комплектація з шарнірними герметичними вузлами, забезпечує міцність виробу, простоту сервісного обслуговування і експлуатації.

Харчова індустрія

Гвинтовий насос для в’язких продуктів – обов’язковий елемент виробничої системи багатьох підприємств цієї галузі. Такі харчові насоси крім високої продуктивності, зручності в роботі і обслуговуванні повинні повністю відповідати санітарно-гігієнічним вимогам.

Наші партнери набувають такі агрегати для перекачування сумішей складаються з твердих фрагментів кісточок, шкур і целюлози і для інших інгредієнтів наступних галузей:

 • Молочна: молоко, вершки, сметана, кефір, кисле молоко, ряжанка, молочні коктейлі, сир і сирна маса, спред, маргарин, сири, сироватка, згущене молоко.
 • М’ясопереробна: фарш, фарш з кістками, важко поточний фарш, начинки для пельменів, м’ясні емульсії, сосисковий фарш і т.п.
 • Рибна: рибний фарш, відходи (голови і нутрощі), крабове м’ясо, і т.п.
 • Кондитерська: патока, карамель, жирові начинки, кондитерські начинки, джем, желе, мармелад, варення, сироп, пудинги, тісто і т.п.
 • Консервна: томатна і овочеві пасти, фруктові пасти, соуси, майонез, маринади, фруктові та овочеві соки і пюре.
 • Масложирова: рослинне і вершкове масло, жири.
 • Виноробна: вино, сусло, муст, макуха, квітконіжки винограду і т.д.

Косметична промисловість

Оснащення з гвинтовим типом застосовують і для виробництва косметики: кремів, шампунів, гелю, пати, фарб для волосся, рідкого мила та інших косметичних засобів.

Хімічне виробництво

У хімічній промисловості шнековий механізм використовують для переміщення лакофарбових матеріалів, синтетичних смол (в тому числі і епоксидної смоли), розчинів полімерів, миючих засобів, гліцерину. В цьому випадку всі деталі, що контактують із середовищем, виготовляються зі зносостійких матеріалів, які здатні перекачувати корозійні і їдкі консистенції.

Нафтопродукти

Оптимізовані конструкції і найсучасніші матеріали дозволяють створювати рішення і для строгих вимог, що пред’являються в нафтовій і газовій промисловості.

Двогвинтовий насос ідеально підходить для нафтопродуктів, які мають змазує здатністю: масло, нафта, мазут, парафін, дизельне паливо, бензин та ін.

Будівельна та лакофарбова сфера

Як на заводах, які виробляють залізобетонні вироби, так і при виготовленні будівельних конструкцій безпосередньо на будмайданчику активно використовуються шнекові насоси. Ними транспортують штукатурку, гіпс, шпаклівку, пінопласт, фарбу і подають будівельні розчини, смоли, лаки та ін.

Гірничодобувна промисловість

Остання тенденція в гірничодобувній промисловості – розвиток геотехнологических методів видобутку гірського сировини. Це технологія, в якій насоси для в’язких середовищ мають велике значення. Наприклад, для транспортування сировини сірчаних родовищ, торф’яних і крейдяних мас, шламу мармуру та ін.

А в традиційних методах видобутку і переробки гірського сировини велика роль обладнання перекачує в’язкі середовища в процесах збагачення корисних копалин.

Керамічна індустрія

У керамічної промисловості гвинтові системи перекачування застосовують для подачі шлікера, глинистих розчинів, суспензій, в’язко-пластичних осадів стічних вод, мулистих відкладень, шламів, відливальної маси, шамоту, глинозему, залізоокисного шламу, відпрацьованого сульфітного лугу.

Целюлозно-паперова

Паперова та целюлозна промисловість належить до вимогливим з технічної точки зору і високорозвиненим галузях промисловості. Для виробництва паперу необхідно безліч спеціальних машин. Конструкції насосів визначаються виготовляються кінцевим продуктом – картон, папір, товстий картон – і видом використовуваного волокна. Гвинтовий тип перекачує оснащення може використовуватися для сульфатного мила, розчинів квасцов, паперової маси та паперової маси з макулатури, деревної маси до 22% абсолютної сухості, крейдованому пасти, фарб, клеїв.

Суднобудування

Гвинтові насоси можуть бути встановлені на морських платформах. В такому випадку зникає необхідність в сепараторах, досить лінії трубопроводу для транспортування рідини. У суднобудуванні їх використовують для перекачування рідин з різною в’язкістю і як підпірних насосів, помп для зачистки морської води, забрудненої маслом.

Як бачите, гвинтові насоси користуються великим попитом практично у всіх галузях національної промисловості. Досвідчені інженери і механіки вибирають їх за незаперечні переваги: ​​чи не пульсуючий рівний потік на виході; пропорційну перекачування; можливість створювати великий тиск; простоту в експлуатації; і відмінні показники роботи з абразивними речовинами. Ряд цих особливостей дозволяє рекомендувати гвинтові насоси для перекачки рідин з різним ступенем в’язкості.

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до наших технічних фахівців. У короткі терміни команда Vaterpass підбере для Вас перекачувати обладнання і надасть розгорнуте техніко-економічне обгрунтування з зазначенням вартості та умов поставки.

067 354 63 63 або 044 360 05 34

office@vaterpass.com.ua

Залишити заявку online

<< Повернутися в блог
Схожі публікації
Насос для перекачивания мяса и птицы
Насос для перекачування м’яса і птиці

М'ясо є важливим джерелом харчування для багатьох людей. Світовий попит постійно зростає: за останні 50 років виробництво м'яса збільшилось в чотири рази. Сьогодні...

Детальніше

Насосы для перекачивания смолы
Насоси для перекачування смоли

Сучасні тенденції в дизайні приміщень та архітектурі будівель вимагають постійних інновацій у виробництві оздоблювальних і будівельних матеріалів. Як наслідок...

Детальніше

Proizvodstvo-zhelatinovyh-produktov-s-pomoshchyu-nasosov-Vaterpass
Виробництво желатинових продуктів за допомогою насосів Ватерпасс

Чи траплялося так, коли Ви коштували зефір або жувальну цукерку, що продукти трохи хрустіли? Якщо так, це може означати, що щось пішло не так під час виробництва...

Детальніше

Насосы для рыбы и морепродуктов
Насоси для риби і морепродуктів

Щорічно по всьому світу споживається 130 мільйонів тонн риби і морепродуктів. Висока конкуренція, зростаючі ціни на комунальні послуги, вимогливі споживачі – все...

Детальніше

(RU) Сферы применения шестеренных насосов

Вибачте цей текст доступний тільки в...

Детальніше

(RU) Petroland – Качество без компромиссов

Вибачте цей текст доступний тільки в...

Детальніше

(RU) Перекачивание питьевого йогурта насосом JEC Pumps ZL

Вибачте цей текст доступний тільки в...

Детальніше

(RU) Насосы для лакокрасочной промышленности

Вибачте цей текст доступний тільки в...

Детальніше

(RU) Перекачивание азотной кислоты насосом Argal

Вибачте цей текст доступний тільки в...

Детальніше

Мембранні і хімічні насоси Fluimac

Мембранні і хімічні насоси Fluimac Компанія «Vaterpass» є ексклюзивним дистриб'ютором ТМ «Fluimac» в Україні. Як офіційні представники даного бренду, ми завжди готові...

Детальніше

Насос для производства кормов для животных

Насос для виробництва кормів для тварин Корм надає фундаментальний вплив на продуктивність, здоров'я і благополуччя звірів. Щоб досягти балансу між цими...

Детальніше

Насоси для перекачування і дозування напоїв

Насоси для перекачування і дозування напоїв Сучасне виробництво напоїв вже неможливо уявити без різноманітних насосів. Помпи застосовуються практично на всіх...

Детальніше

Насос для перекачування томатної пасти або концентрату

Насос для перекачування томатної пасти або концентрату Томатная паста або томатний концентрат - це в'язка і абразивна консистенція, перекачування якої під силу...

Детальніше

Насоси для каустика (каустичної соди)

Насоси для каустика (каустичної соди) Каустична сода (або гідроксид натрію, їдкий натр) - природний побічний продукт виробництва хлору. За законами хімії, на...

Детальніше

Гвинтові насоси для в’язких продуктів

Гвинтові насоси для в'язких продуктів Сьогодні існує безліч видів насосів для в'язких і нетекучих речовин.Кожен тип такого обладнання має свої переваги і...

Детальніше

Насос для перекачування гліцерину

Насос для перекачування гліцерину Гліцерин (гліціловий спирт)–матеріал видатної корисності з досить широкою сферою застосування. Даний компонент отримують...

Детальніше

Насос для перекачування яєць

Насос для перекачування яєць Промислові насоси від компанії Ватерпасс використовуються не тільки в важких умовах виробництва. Вони також відмінно...

Детальніше

Який промисловий насос вибрати для перекачування сметани

Який промисловий насос вибрати для перекачування сметани Молочні товари - одні з найбільш затребуваних продуктів в Україні, а тому цей ринок досить розвинений,...

Детальніше

Шиберні насоси, які вибирають для газової промисловості

Шиберні насоси, які вибирають для газової промисловості У переліку перекачує обладнання від компанії Vaterpass є насоси, спеціально розроблені відповідно до вимог...

Детальніше

Насоси для нетекучих складів

Насоси для нетекучим складів Не завжди завдання виробництва припускають перекачування рідких середовищ. Досить часто до нас звертаються за насосами, здатними...

Детальніше

Перекачування цукрового сиропу на фармацевтичній фабриці

Перекачування цукрового сиропу на фармацевтичній фабриці Практичний кейс Кілька місяців тому ми мали досвід підбору перекачує обладнання для вітчизняного...

Детальніше

Насоси для кондитерської промисловості

Пишаємося нашою кондитерської промисловістю! Незважаючи на великий обвал ринку в 2014 році, українські виробники потроху збільшують колишні обсяги за рахунок...

Детальніше

Насоси для масложирової промисловості

Масложирова галузь в Україні є одним з найбільш перспективних агропромислових напрямків. Її інвестиційна привабливість залишається вище середнього рівня і...

Детальніше

Перекачування сполучних смол при виробництві ДСП-плит

Перекачування сполучних смол при виробництві ДСП-плит кейс Кейс Місяць тому команда Vaterpass отримала запит від деревообробного підприємства випускає...

Детальніше

Що потрібно знати про насосах для пивної промисловості?

Сьогодні в індустрії напоїв великий інтерес становить ніша пива. Вперше за останні 9 років український пивний ринок припинив падіння і почав відроджуватися. Так,...

Детальніше

Огляд самоусмоктувальних насосів: види, принцип роботи, сфери застосування

Огляд самоусмоктувальних насосів: види, принцип роботи, сфери застосування Сьогодні хочемо докладніше розповісти про одну суттєвої функції насосів, а саме про...

Детальніше

Плюси і мінуси мембранних насосів

Плюси і мінуси мембранних насосів Мембранні (діафрагмові) помпи відносяться до об'ємного типу обладнання. Вони отримали свою назву через найважливішу деталь...

Детальніше

Перекачування клею перистальтичним насосом

Перекачування клею перистальтичним насосом В'язкі рідини створюють досить великий опір при перекачуванні, тому для роботи з ними необхідно особливо потужне,...

Детальніше

Особливості перекачування продуктів косметичної промисловості

Ринок косметичних виробів і засобів гігієни - один з найпрогресивніших. У 2017 році його частка від загального прибутку всіх виробничих галузей України склала менше...

Детальніше

Все, що Вам потрібно знати про насосах для виробництва вина

За останні кілька десятків років у промисловому виноробстві відбулися значні зміни, пов'язані з впровадженням нового обладнання для переробки винограду та...

Детальніше

Перекачування шоколаду шестерінчастим насосом серії PD

Перекачування шоколаду шестерінчастим насосом серії PD Не секрет, що в харчовій промисловості використовуються спеціальні насоси з підвищеним ступенем...

Детальніше

Liverani – експерт в технології перекачування рідини

Компанія Liverani - виробник промислових насосів і пресів, які виготовляються на основі високоякісної сировини, сучасних технологій і відповідно до стандартів CE....

Детальніше

7 правил підбору насоса для сільського господарства

Однією з найважливіших галузей України є сільське господарство. Неможливо переоцінити значення фермерства для економіки країни, чим пояснюється його активний...

Детальніше

Сфери застосування мембранних насосів

Сфери застосування мембранних насосів Активний розвиток технологій сприяє появі нових видів обладнання, що відповідає більш високим виробничим потребам. Саме...

Детальніше

Насос для перекачування фруктових і овочевих пюре

Развивая тему о насосах для пищевых продуктов, мы решили отдельно рассказать об агрегатах для перекачивания фруктово-овощного пюре. Данный продукт имеет свою...

Детальніше

JEC pumps – лидер среди производителей промышленных насосов

Компания JEC PUMPS – всемирно известный производитель и проектировщик пневмогидравлических систем и промышленных насосов. Страна: Южная Корея Год основания: 1991 ...

Детальніше

Перекачування в’язких мас. Який насос вибрати?

Насос для перекачування в'язкої рідини - це агрегат із спеціально посиленою конструкцією для транспортування мас в'язкістю до 1000000 сПз. В'язкі, застигають і...

Детальніше

Бездоганний насос для перекачування меду: який він?

Одним з найбільш перспективних ринків АПК України є ринок меду. У 2017 році національні виробники заробили рекордні 87 млн. Дол. За рахунок бджільництва, що дозволило...

Детальніше

Імпелерні насоси для харчових продуктів

Харчова промисловість - одна з найважливіших галузей України. Вона об'єднує понад 20 господарств, провідними серед яких є: м'ясне, молочне, цукрове, олійно-жирової,...

Детальніше

Argal – провідний виробник хімічних насосів

Компанія Argal Pumps - світовий лідер з проектування і виробництва насосів з термопластичних полімерів і корозійностійких металевих сплавів для перекачування...

Детальніше

Кулачкові насоси в молочній промисловості

Молочні продукти - основне джерело харчування не тільки в українських сім'ях, так само вони широко вживаються жителями Північної і Центральної Європи. Кулінарні...

Детальніше

Огляд провідних виробників промислових насосів

Підбір промислового насосного обладнання - дуже відповідальний і важливий процес. Допущені на цьому етапі помилки можуть привести до частих поломок, надлишкового...

Детальніше

Як вибрати хімічний насос?

Як вибрати хімічний насос? Щорічно хімічна промисловість стрімко набирає обертів. Гірничодобувна галузь, металургія і навіть виробництво фармацевтики,...

Детальніше

Сфери застосування герметичних насосів

Сфери застосування герметичних насосів Герметичні насоси є різновидом хімічних насосів. Даний вид насосів використовується для перекачування найбільш...

Детальніше

Промислові насоси для хлібопекарської промисловості

Промислові насоси для хлібопекарської промисловості Основу конструкції відцентрового насоса становить колесо з лопатями, яке встановлено на валу в...

Детальніше

Промислові насоси для молочних виробництв

Промислові насоси для молочних виробництв ЗА 10 РОКІВ, понад 1000 ХАРЧОВИХ ВИРОБНИЦТВ В УКРАЇНІ ДОВІРИЛИ НАМ РІШЕННЯ СВОЇХ ВИРОБНИЧИХ ПРОЦЕСІВ...

Детальніше

Перекачування йогурту з фруктами: Вироб – 800 л / год; Тиск: 2 бар

Перекачування йогурту з фруктами: Вироб - 800 л / год; Тиск: 2 бар Завдання виробництва Продукт – Молочный десерт (йогурт) з наповнювачем з фруктів (Ягоди). Даний...

Детальніше

Перекачування сметани: Произв – 2700 л / год; Тиск: 2 бар

Перекачування сметани: Вироб - 2700 л / год; Тиск: 2 бар Завдання виробництва Продукт – Сметана Перекачування сметани здійснюється в бак для подальшої...

Детальніше

Перекачування молока: Произв – 2000 л / год; Тиск: 1,8 – 2 бар

Перекачування молока: Произв - 2000 л / год; Тиск: 1,8 - 2 бар Завдання виробництва Продукт – Молоко. Перекачування молока здійснюється в бак для зберігання і...

Детальніше

Промислові насоси для стивідорних компаній (Завантаження / вивантаження)

Промислові насоси для стивідорних компаній (Завантаження / вивантаження) Промислові насоси високої продуктивності для завантаження / розвантаження великих...

Детальніше

Промислові насоси для хлібних виробництв (Тісто, закваски, вода)

ХАРЧОВІ НАСОСИ ДЛЯ хлібопекарського і кондитерського виробництва Фахівці нашої компанії надають технічні рішення для виробників хлібобулочних і...

Детальніше

Шестеренні насоси – Огляд виробників, моделей.

Шестеренні насоси, надійний і універсальний тип насосного обладнання об'ємного дії, для застосування в багатьох галузях промисловості. Дані насоси...

Детальніше

Підбір насоса
Logo
Icon
Швидкий передзвон
Замовити розрахунок
Задати питання спеціалісту
Man
У вас є питання? Ми вам допоможемо!

Наш найкращий менеджер зателефонує вам за все через 10 хвилин. Це швидко і безкоштовно!